פעילויות ברשת

פעילויות ברשת

בריאות מהנה – מתחם בריאות באתר הקבוצה

קבוצת שטראוס העלתה מתחם בריאות חדש באתר החברה.  המתחם כולל אג'נדה, מיפוי המוצרים הרלוונטיים והיתרונות הבריאותיים שלהם, לצד כלים המקדמים תזונה נבונה.המתחם מלווה על ידי עמלי מסיקה, הדיאטנית הראשית של הקבוצה ומנהלת מכון שטראוס.
לכניסה למתחם לחצו כאן

 

"ארוחה מהסרטים" – אתר חדש לילדים חולי סוכרת

קבוצת שטראוס, באמצעות מכון שטראוס ובשיתוף עם האגודה לסוכרת נעורים ומומחי תזונה,  פיתחה כלי יחודי שיסייע ליישם אורח חיים בריא כבר בגיל הצעיר או כבר בילדות. האתר משלב בין עקרונות התזונה הנכונה לנושא הפחמימות בהתאם למגבלות המוטלות על ילדים עם סוכרת נעורים (סוג 1).

שנות הגדילה וההתפתחות חשובות להתפתחות הילד ויש להן חשיבות בפיתוח מיומנויות מוטוריות ומיומנויות למידה.  עם זאת, אורח החיים הרגיל לא תמיד מאפשר למשפחות צעירות להרכיב ארוחה על פי עקרונות התזונה הנבונה, לכן החליטו בשטראוס להרים את הכפפה ולפתח ממשק אינטרנטי שיאפשר לילדים חולי סכרת נעורים להרכיב לעצמם ארוחה מזינה בהתאם לטעמם האישי.

 

הקונספט שנבחר הוא "ארוחה מהסרטים" כאשר הילדים נדרשים לבנות ארוחה כמו סרט "עם שחקנים" שהם בעצם מזונות שנבחרו על ידם כדי ליצור ארוחה מאוזנת. איך זה עובד? בשליש מהצלחת הילדים נדרשים לבחור "שחקנים" מזינים העשירים בחלבונים כמו: מוצרי חלב,  ביצים, עוף, דגים, ובשר . בשני שליש הנותרים מניחים מזונות מהצומח העשירים בפחמימות, שמנים טובים מהצומח, קטניות, ירקות ופירות העשירים בסיבים תזונתיים ,ויטמינים ומינרלים ועוד.

"ארוחה מהסרטים" למעשה מאפשרת לילד ל"צלם" הרכב הארוחה המומלץ ומדריכה את הילדים לאכילה לפי עקרונות ת התזונה הנבונה. האתר בנוי כך שגם ילדים בררנים באוכל יוכלו להתחבר לאורח החיים הנבון באווירה תומכת שתיתן להם כלים לטווח הארוך.

 

 

תזונה נבונה עם גמדים – בפייסבוק

קהילת "תזונה נבונה עם גמדים" בפייסבוק הוקמה עבור הורים לילדים, כדי לאפשר שיחה פתוחה על הנושא החשוב לכל אחד מאיתנו, התזונה של הילדים שלנו.

גמדים מזמינה את ההורים להיות חלק מקהילה תוססת ועדכנית, שבה ניתן להתייעץ עם הורים אחרים, לשתף מניסיונכם, לשאול את המומחים שאלות בכל נושא הקשור לתזונה נבונה של פעוטות וילדים.
בנוסף, בקהילה ניתן למצוא עדכונים ומידע בנושאי תזונה נבונה, הרגלי אכילה, מעבר מחלב למוצקים, מתכונים ותפריטים מיוחדים ועוד המון תכנים רלוונטיים בנושא תזונת ילדים.