שירות

שירות

מרכז שירות הצרכנים של שטראוס ישראל

מרכז השירות שלנו הינו ערוץ משמעותי ביותר לתקשורת עם צרכנינו, ואנו משקיעים משאבים ניכרים בהפעלתו.

כל פניה צרכנית מטופלת בשטראוס ישראל בצורה מקצועית, וזוכה למלוא תשומת לבנו, על מנת להביא לשביעות רצון מלאה של הלקוח. במחלקת שירות הצרכנים עובדות רפרנטיות, שכל אחת מהן אחראית על הקשר בין מוקד השירות לבין היחידות העסקיות השונות, כולל טיפול בתלונות על פי נהלים מוגדרים, והצפת המידע הרלוונטי לכל אחת מהיחידות בליווי המלצה.

נגישות בשירות

כמו כן, שטראוס פועלת להנגשת אתר האינטרנט של הקבוצה לטובת בעלי מוגבלויות, שיכלול, בנוסף ליכולת הגדלת הפונט הקיימת כיום, גם העברת התכנים המופיעים באתר באמצעות שמע וכן ניידות נוחה בין דפי האתר ללא שימוש בעכבר. פרט לכך, הוחל גיבוש תוכניות להמשך הנגשת מרכזי המבקרים של שטראוס ישראל בשיתוף גורמים מומחים, עמותת "נגישות ישראל" ומנהל בטיחות, בריאות וחומרים מסוכנים בשטראוס ישראל.

ובעולם…

סברה ארצות הברית

מוקד שירות הצרכנים של סברה פועל במיקור חוץ בידי שירות הצרכנים של פריטו-ליי. שירות מקצועי זה מאפשר לנו בסברה לנתח שאלות ופניות צרכנים ולטפל בהן באורח מהיר באמצעות מערכי בקרת האיכות של החברה.

שוקולד בר מקס ברנר , ארצות הברית

מדיניות שירות הצרכנים שלנו במקס ברנר מבוססת על הקפדה על איכות, מהירות ואווירה נעימה וחמה עבור אורחינו, הצרכנים.   אנו מתעדים את פניות הצרכנים לשם מעקב וטיפול, מתייחסים במלוא הרצינות לכל פניה והצעה לשיפור, ושוקלים האם וכיצד ניתן ליישם אותה.

שטראוס קפה פולין

אנו פועלים על פי תקן האיכות ISO 9001, ומתעדים את הליכי הטיפול בתלונות ופניות צרכנים. על כל אריזה של קפה אנו מציינים את פרטי ההתקשרות עם החברה, על מנת לאפשר לצרכנינו צינור פתוח להעברת מידע ומשוב. כל פניה של צרכן נבדקת ונחקרת לגופה ועל כל פניה ניתן מענה.

שטראוס אדריאטיק

אנו פועלים בהתאם לנוהל וטופס מובנה לקבלה וטיפול בכל סוגי פניות הצרכנים והלקוחות. בנוסף לכך, מתבצעים דיווחים על בסיס חודשי ורבעוני בנוגע לכמות ואופי הפניות להנהלה המקומית ולהנהלת הקבוצה, אשר מועברים לגורמים המתאימים בהנהלה ומנותחים באופן יסודי, במקרים מסוימים על ידי ועדה מתאימה, לצורך הפקת לקחים ומניעת הישנות בעתיד.

שטראוס מים

במוקד שירות הצרכנים של שטראוס מים יושבים כמאה נציגים, העונים לפניות של לקוחות בנושאים שונים. השאלות נלמדות והנהלת החברה מנתחת את המגמות ומתרגמת את המידע לשיפור תהליכי השירות והמכירה, לשיפורים ולשינויים במוצרי החברה וליצירת מסלולי שירות חדשים. מעבר למענה לפניות של הלקוחות, אנשי השירות יוצרים קשר עם הלקוחות בשיחות טלפון יזומות לחידוש מסלולי שירות, עשרות אלפי חבילות עם סננים ונורות נשלחות באופן יזום ללקוחות מדי חודש. הכל, כדי להבטיח כי בכל רגע נתון ייהנו הלקוחות משתיית מים מעולים. נציגי השירות חולקים ביניהם ידע מקצועי וסוגיות, לומדים כיצד ליצור אמפטיה וכיצד לטפל בפניות הלקוחות. מנהלי הצוותים מלווים את הנציגים משלב ההכשרה ומהווים אוזן קשבת וסמכות מקצועית וניהולית.

ניהול משברים

כחברה לייצור מזון, אנו נושאים באחריות לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר במוצרינו, וקיום דו-שיח מתמשך ושקוף עם הצרכנים, המבוסס על אמון. לעיתים, למרות כל מאמצינו המתמשכים להבטיח שכל מוצר שאנו מייצרים יהיה בטיחותי ובאיכות מעולה, מתרחשים אירועים בלתי רצויים. אנו מגדירים מצב של משבר ככל מצב בו מתגלה תקלה העשויה לגרום לכך שהחברה לא תממש את ההבטחה שלה מבחינת איכות או בטיחות המוצר, לרבות מקרים בהם התקלה עלולה לגרום לנזק גופני או לסיכון בריאותי, או להיתפס ככזו על ידי צרכנינו. צוות ניהול המשברים הרב-תחומי שלנו הוכשר להיות ערוך למקרה שבו קיים אף הסיכוי הקלוש ביותר להתרחשותו של משבר, ופועל בהתאם לנוהל מסודר ומובנה של הקבוצה.