פארק יטבתה

קיבוץ יטבתה מזמין את כל המשפחה להכיר את סיפורו של קיבוץ יטבתה והחוויה הייחודית של 4 עולמות תוכן: קיבוץ ומחלבה, עולם המדבר, אנרגיה מתחדשת ורפת.

למי זה מיועד?

הביקור בפארק יוטבתה מיועד לכל המשפחה והכניסה בתשלום מגיל 3. משך הביקור עד שעה וחצי ושעות הפתיחה משתנות לפי עונות השנה ואירועים.

 

שעות פעילות

פונדק יטבתה ימים א'-ו' במהלך היום, בשעות האור ובתיאום מראש

עלות הביקור

עלות הביקור משתנה בהתאם לפעילות המוצעת. מחירון הפארק מעודכן באתר האינטרנט של הפארק וחשוב להתעדכן לפני הגעתך.

מה בפארק?

פארק יטבתה החדש מספר את סיפורו של קיבוץ יטבתה והחוויה הייחודית של מדבר הערבה בארבעה עולמות תוכן, בארבעה מבנים כיפתיים ייחודיים: קיבוץ ומחלבה, עולם המדבר, אנרגיה מתחדשת ורפת. השילוב של חוויה ותוכן יעניקו הנאה ומזכרת טובה למבקרים בכל הגילאים.

חצר ללא תשלום

חצר מרווחת עם מתקני משחק, מזרקה ומתקני הצללה רבים. חוויות הפארק בתשלום: מחירון הפארק באתר האינטרנט של פארק יטבתה

קיבוץ ומחלבה

המתחם הראשון לוקח את המבקר אחורה בזמן להיסטוריה של הרפת, המחלבות וקיבוץ יטבתה. איך הפכה המחלבה הקטנה בערבה לאחת המחלבות המובילות במשק הישראלי? סיפור סינדרלה הכובש של מחלבת יטבתה במיצג חווייתי מסעיר של מחלבת יטבתה.

 

עולם המדבר

רק מי שעלה על ג'יפ ונתן לו להוביל אותו אל קרבי נופי המדבר, יידע מהי נסיעה מסעירה אמיתית וחוויה חרוטה בליבו לכל החיים. תוסיפו לזה משחק בארגז חול ותקבלו עוד משהו שפשוט אסור לפספס.

אנרגיה מתחדשת

מהי אנרגיה מתחדשת ולמה בכלל צריך לחדש אותה?

מעטים הילדים שיידעו להשיב על השאלות, ומעטים עוד יותר הם ההורים. כל התשובות לכל השאלות על אודות אנרגיה מתחדשת במתקני משחק וטכנולגיה מתקדמת, מחכות לכם, בשילוב חוויה ולמידה.

רפת יטבתה

מתי בפעם האחרונה יצא לכם להכיר מקוב פרה? אז הנה, הפעם צוללים אל תוך העולם הסודי של טעם יטבתה ונפגשים מקרוב עם הפרות שלנו במשחקי חליבה ועוד.

לפרטים נוספים והזמנות
מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 08-6356346
info@yotvata.org