כאן לשירותכם

אנחנו בשטראוס מאמינים במתן שירות תוך הקשבה אמיתית, קיום דיאלוג ולמידה מצרכנינו.


אתם מוזמנים לפנות אלינו עם כל שאלה, בעיה או בקשה, באמצעות עמוד זה או באמצעות המייל, הפייסבוק והצ'אט שלנו.


שעות פעילות המוקד הטלפוני:

א'-ה': 17:00 – 8:00

שישי: 13:00 – 8:00


תודה רבה על פנייתך.

אנו ניצור איתך קשר בהקדם. לעמוד הבית

יש לסמן אימות אנוש
יש להעלות קובץ תקין

נשמח לשמוע ולענות על כל שאלה, אתם מוזמנים לכתוב לנו.

המידע שיימסר לנו או ייאסף באתר ישמש למטרות כגון שיפור השירותים, המוצרים והפעלת האתר,

כמפורט בתנאי מדיניות הפרטיות

שדות חובה מסומנים בכוכבית

פרטים אישיים
פרטי המוצר

תשובות לשאלות נפוצות

שאלה
מה טוב בגמדים לילדים?
תשובה
גמדים פותחו במיוחד בשביל הילדים: סדרת גמדים מבוססת על גבינה לבנה 5% - שהיא בבסיסה מזון בעל ערך תזונתי גבוה. בגמדים, הרכב ייחודי של ויטמינים ומינרלים שנמצאו חשובים לגדילה ולהתפתחות:
סידן - חיוני לגדילה ובניית מסת עצם.
ויטמין A - חיוני לתקינות הראייה ומערכת החיסון.
ויטמין D - מסייע לבניית עצם ושומר על איזון המינרלים בגוף.
אבץ - חיוני לתפקוד תקין של המערכת החיסונית
ברזל - מסייע במניעת אנמיה, דרוש להתפתחות מוטורית ושכלית תקינה. זהו מעדן הגבינה היחיד המועשר בברזל ייחודי, זאת בזכות הפיתוח הטכנולוגי החדשני של שטראוס המאפשר להעשיר מוצרי חלב בברזל זמין הנספג בגוף.
בנוסף, גמדים מועשרים בסיבים תזונתיים פרה-ביוטיים התורמים לביסוס אוכלוסיית החיידקים הידידותיים במעיים וידועים בתרומתם לספיגת מינרלים, כמו סידן ולתפקוד של מערכת העיכול. כמו כן מכילים מגוון מחיות פרי טבעי המוסיפות גיוון וטעם כבסיס להיכרות עם טעמי הפירות.
גמדים נמכר באריזה של 50 גרם או 100 גרם, מנות המותאמות בגודלן לילדים. המרקם החלק של גמדים מקל על האכילה בשלבים הראשונים של האכילה העצמית אצל ילדים.
בגמדים מתיקות מופחתת, המדגישה את טעם מחית הפרי הטבעי המוסף לגבינה. ללא צבעי מאכל מלאכותיים, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים.
שאלה
אילו מוצרים מתאימים לרגישים לגלוטן?
תשובה

צרכינו הרגישים לגלוטן חשובים לנו מאוד ואנו עושים רבות במהלך השנים בעניין זה וגאים על כך מאוד


כבר היום לשטראוס כמות גדולה מאוד של מוצרים (מעל 300!) המסומנים ללא גלוטן. מוצרים אלו מיוצרים בתנאים מתאימים ונבדקים ע"פ תכנית בדיקה מתאימה.


זאת ועוד, שטראוס פיתחה את סימן הפרח שמאפשר לזהות בקלות את מוצרינו ללא גלוטן ובכוונתנו בעתיד (בהתאם לתכנית החלפת האריזות ולאחר שנסיים את הבדיקות הנדרשות), לצרף למשפחה זו עשרות מוצרים נוספים .


מעבר לכך, כל שנה אנו מוספים לסל המוצרים שלנו מוצרים נוספים ללא גלוטן הן לכל ימות השנה והן לפסח (מוצרים שכיום מסומנים ב"עלול להכיל גלוטן"). 


שאלה
אילו מוצרים מותאמים לחולי סכרת?
תשובה

בקטגוריית מוצרי החלב ניתן למצוא מגוון מוצרים: יוגורטים טבעיים ויוגורטים בשילוב פירות המכילים 0% שומן עד 3% שומן ומכילים פחמימות במגוון רמות. על חלק מהיוגורטים (0% שומן) ניתן לראות את סימון תו איל. קונפיטורות לייט של יד מרדכי מאושרים אייל, בקטגוריית הסלטים המוכנים ניתן למצוא מגוון רחב של סלטי חומוס וסלטי ירקות  בשילוב שמן קנולה, מופחתי שומן בצורה משמעותית ביחס למוצרים אחרים בשוק. חשוב לציין כי ממתקים כגון שוקולד וחטיפים ללא סוכר, אינם מכילים את תו א.י.ל. הם מכילים פחמימות, ואינם מתאימים תמיד לחולי סכרת.


בקטגוריית הממתקים ניתן למצוא מגוון רחב של חטיפי שוקולד וטבלאות שוקולד במגוון גדלים כגון אצבעות ,חטיף אנרג`י ללא תוספת סוכר, שתכולת הפחמימות בהם למנת צריכה נמוכה יותר ביחס למוצרים אחרים.


ולכן המקפידים על סך הפחמימות והשומנים, אנו ממליצים לפני הצריכה, לבדוק את הערכים התזונתיים ואף להיוועץ בגורם המטפל כדי להתאים באופן אישי את המוצרים לתפריט היומי.