חזרה

במכוורת יד מרדכי ערוכים לקראת ראש השנה

מתוך חדשות ומדיה ,דבש, ישראל
02/09/2012

במכוורת יד מרדכי ערוכים לקראת ראש השנה, וצופים כי הביקוש לדבש ימשיך לגדול, כחלק ממגמת הטבעיות והבריאות

ניצן ישראלי, מנכ"ל יד מרדכי, מעריך כי בחג הקרוב ירכשו בישראל למעלה מ – 1.1 מיליון צנצנות במגוון גדלים אשר יסתכמו לכ-660 טון דבש (נתוני השוק המבורקד בישראל). "במכוורת נערכים עם מגוון מוצרים ייחודיים, ביניהם אריזות נוחות בבקבוקים לחיצים, דבש עם נגיעות טבעיות של תפוח, לימונית, ג'ינג'ר ותפוז, וכן מגוון מארזים ומבצעים ברשתות השיווק".

 

קרן ברקת, מנהלת השיווק של יד מרדכי, מוסרת כי "מכירות הדבש בראש השנה מהוות כ30% מהמכירות השנתיות  של יד מרדכי, המכוורת הגדולה והוותיקה בישראל.

דבש טהור מהווה חלק בלתי נפרד ממסורת החג, ומהווה רכיב חשוב במתכונים החגיגיים. אנחנו מזהים שיותר ויותר ישראלים משלבים את הדבש באורח החיים שלהם כמוצר טבעי, בריא ומהנה גם לאורך השנה כולה, וראש השנה הוא הזדמנות מצוינת לצרף לטרנד צרכנים חדשים. כל אחד יכול לשלב בקלות דבש טהור במגוון רחב של מתכונים: ברטבים ומנות ראשונות, במנות עיקריות וכמובן בקינוחים ועוגות.

במחקרים שאנחנו מבצעים לאורך השנים עולה שוב ושוב, שהצרכן בישראל מעדיף דבש טהור וטבעי של מותג איכותי שאפשר לסמוך עליו, ואנחנו שמחים לתת לו את המענה בחג, כמו גם בשאר ימות השנה"

בנוסף, יד מרדכי משיקה לקראת ראש השנה מתחם מתוק בפייסבוק של חברת שטראוס. המתחם יכיל סרטון בנושא דבש ואפליקציית מתכוני גולשים המשלבים דבש. קהל הגולשים יוכל, במשך 5 ימים, לעצב בקבוקי דבש עם תווית אישית, כמתנת חג ייחודית ומתוקה, כאשר בכל יום יד מרדכי תחלק חינם 200 יחידות דבש לגולשים עם העיצובים הנבחרים".

על מכירות הדבש בחציון הראשון של 2012:

שוק הדבש גדל בתקופה זו כמותית בכ-1% , והוא עומד על כ-1,000 טון (ינואר-יוני 2012).

היקף המכירות הכספי קטן השנה ב-2.3% ואלה הסתכמו ל-45.7 מיליוני ₪.

מכוורת יד מרדכי, המכוורת הגדולה בישראל, מחזיקה בנתח של כ-60% מהשוק.

מוצרי החג המיוחדים של מכוורת יד מרדכי:

כחלק מהערכות לראש השנה מציעה מכוורת יד מרדכי, מוצרי חג מיוחדים:

  • מארז חגיגי של 2 צנצנות דבש טהור 350 גרם
  • דבש טהור 1 ק"ג בתוספת של 200 גרם חינם
  • דבש בטעם תפוח בבקבוק לחיץ 250 גרם
  • קונפיטורת תפוח וקינמון 340 גרם

חנות המפעל בקיבוץ יד מרדכי:

בתקופת החגים פועלת בקיבוץ יד מרדכי חנות המפעל, ובה מגוון של מוצרים, אריזות שי מוכנות, ואריזות שי בהרכבה עצמית להתאמה אישית.

החנות פועלת בימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00

פרטים נוספים בטלפון: 08-6720343, נייד: 054-5778906

או במייל: dvash.store@strauss-group.com

על מכוורת יד מרדכי:

מכוורת יד מרדכי היא מחלוצות הדבש בישראל ומיצרניות מוצרי המזון מהטבע המובילות. המכוורת נוסדה בשנת 1936 ע"י הגרעין המייסד של הקיבוץ ומאז ועד היום היא המכוורת המובילה בישראל והמותג המוביל במגוון מוצרי מזון מהטבע.

אופייה הייחודי של החברה, מחויבותה לאיכות עליונה של מוצרים מתוך מחויבות למסורת העבודה החקלאית, אהבת הטבע והעובדים אותו, באים לביטוי בכל מוצר ומוצר. פרטים נוספים על החברה ניתן למצוא באתר האינטרנט של המכוורת:

www.yad-mordechai.co.il

פעילויות מגוונות בדף הפייסבוק שלנו: www.facebook.com/YadMordechai