חזרה

מינויים חדשים בשטראוס מים:

מתוך חדשות ומדיה ,מים
06/07/2015

רונן זוהר, מנכ"ל שטראוס מים -חברת המים הבינ"ל של קבוצת שטראוס- הודיע היום על קידומם של דרור מורד ויניב שיראזי,  עובדי החברה, לתפקידים חדשים.

דרור מורד (44), אשר שימש כמנכ"ל שטראוס מים ישראל בשש השנים האחרונות, קודם לסמנכ"ל מוצרים, שיווק ואסטרטגיה בשטראוס מים הגלובלית. בתפקידו זה, דרור יגבש ויוביל את התכנית האסטרטגית בחברה ויהיה אמון  על פיתוח המוצרים ושיווקם  בכל מדינות הפעולה של שטראוס מים ואל מול שותפותיה ומפיציה ברחבי העולם. דרור הינו בעל תואר שני וראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. 

יניב שיראזי (42), אשר שימש כסמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי בשטראוס מים, יקודם לתפקיד מנכ"ל שטראוס מים ישראל. בתפקידו האחרון ריכז יניב את פעילות האסטרטגיה והפיתוח העסקי של החברה וניהל את מערך  המפיצים הבינ"ל שלה. בתפקידו החדש ינהל יניב את פעילות החברה בישראל. יניב הינו בעל תואר שני מביה"ס למנהל עסקים וורטון בארה"ב ותואר ראשון בממשל ומנהל ציבורי מהמרכז הבינתחומי הרצליה. 

רונן זוהר, מנכ"ל שטראוס מים, אמר לרגל המינויים:

"שטראוס מים מקדמת היום שניים מטובי מנהליה  לתפקידי מפתח בחברה, כחלק אינטגרלי מתהליך חיזוקה כחברת ברי המים המובילה בישראל המתפתחת למדינות נוספות מעבר לים. השותפויות שלנו בסין ובאנגליה, ומערך ההפצה הבינ"ל שלנו בשש מדינות נוספות, מבוססים על טכנולוגיה ישראלית מתקדמת והון אנושי ייחודי ששילובם מייצר ערך ממשי למיליוני צרכנים של החברה ברחבי העולם. דרור מסיים קדנציה מוצלחת מאד במסגרתה הוביל את שטראוס מים לצמיחה גבוהה לכל אורך תפקידו .הוא מרחיב את תרומתו לחברה הגלובלית ומקבל לידיו את אתגר פיתוח המוצרים ,החדשנות ובניית המותג בפעילויות החברה כולה, ואני משוכנע שניסיונו הרב יתרום תרומה משמעותית לאתגרי החברה , על כלל השווקים בהם היא פועלת כיום ואליהם תתפתח בעתיד. מחליפו של דרור, יניב, עומד מאחורי ההתפתחות המואצת של מכירת מוצרי החברה מעבר לים ,באמצעות זכיינים, והוא יקבל לידיו את האתגר להמשיך ולשמר את המעמד המוביל של שטראוס מים כחברת  ברי המים המובילה בישראל המייצרת ערך מוסף למאות אלפי בתי אב בישראל ".

אודות שטראוס מים :

שטראוס מים הינה חברה בינלאומית מובילה המתמחה בפתרונות למי שתייה איכותיים, טעימים ומטוהרים. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת ברי מים ידידותיים לסביבה עם מים חמים, קרים ומוגזים לשימוש ביתי ומשרדי בסטנדרטים הגבוהים בעולם. החברה הינה תולדה של השקעת קבוצת שטראוס במיזם הטכנולוגי H2Q ורכישת תנה תעשיות בעלת המותג תמי 4 (2009). מוצרי החברה נמכרים ברחבי העולם באמצעות שיתופי פעולה עסקיים וזכיינים מקומיים. בשנת 2011 הקימה החברה שותפויות מקומיות עם ענקית האלקטרוניקה הסינית HAIER ועם קבוצת VIRGIN הבריטית, והיא פעילה בנוסף (באמצעות זכיינים) בקנדה, קוסטה ריקה, קפריסין, פינלנד, פורטוגל וסינגפור. במהלך השנים פיתחה החברה 4 סדרות מוצרים המושתתים על טכנולוגיית טיהור המים שלה, המספקים מי שתייה חמים וקרים והחל מ-2013 – גם מוגזים. בשנת 2014 הסתכמו מכירות החברה ב548 מלש"ח.. ממוצע צמיחת המכירות השנתי של החברה מאז 2009 עומד על כ- 12%.

לפרטים:

אסנת גולן 0528288111

גיל מסינג 0542525272