חזרה

"סובב טורקי עלית" תל אביב 2015

מתוך חדשות ומדיה ,קפה
16/09/2015

השנה מדוושים יותר ותורמים יותר בפעילות משותפת של קפה טורקי עלית ועמותת אתגרים אשר תתקיים בין התאריכים 29/9-1/10 בכיכר רבין ת"א כהפנינג מקדים לרוכבים לקראת אירוע "סובב טורקי עלית" תל אביב 2015 אשר יתקיים ב- 2/10

 השנה קפה טורקי עלית מזמין אתכם לדווש, רק יותר טוב, עם עמותת אתגרים, הפועלת מזה 19 שנים לקידום ושילוב חברתי של ילדים, בני נוער ובוגרים עם מוגבלות באמצעות פעילות ספורט אתגרי.

 קפה טורקי עלית יחד עם עמותת אתגרים יובילו השנה את סובב טורקי עלית תל אביב 2015, וישתמשו בבמה המרכזית והמשמעותית של אירוע האופניים הגדול בישראל על מנת לחשוף ולחזק את פעילותה של העמותה בקרב הקהל הרחב.

 במסגרת הפעילות המשותפת של קפה טורקי עלית ועמותת אתגרים, תיבנה במה גדולה בכיכר רבין ועליה יהיו כמה זוגות אופניים, המחוברים למסך שסוכם את כל סיבובי הגלגלים.

באי הכיכר יוזמנו לרכוב על האופניים ולצבור כוסות קפה וירטואליות, שיתורגמו בהמשך למפגשי רכיבה חווייתיים שמציעה עמותת אתגרים, במימון קפה טורקי עלית.

ככל שמדוושים יותר, תורמים יותר.

רוכב אופניים על אופני יד

בנוסף, יוכלו העוברים והשבים להתנסות ברכיבה על אופני יד, כמו חלק מהרוכבים עם עמותת אתגרים.

המתחם כולו יהיה נגיש לבעלי מוגבלויות.

כולם מוזמנים להשתתף, לדווש או לעודד, ובכך לחזק את עמותת אתגרים.

 כבכל שנה, ייערך בכיכר רבין ת"א הפנינג מקדים לרוכבים (בימים ג' 29.9, 16:00-21:00, ד'-ה' 30.9-1.10 10:00-21:00), שבו יחולקו ערכות לרוכבים ותתקיים הפעילות המשותפת של קפה טורקי עלית עם עמותת אתגרים.

 קפה טורקי עלית לוקח חסות על סובב תל אביב מזה שלוש שנים, במסגרת מאמצי המותג לעודד פעילות גופנית, כחלק משמירה על אורח חיים בריא. שתיית קפה טורקי לפני פעילות גופנית משפרת את הסיבולת של המתאמן ומקצרת את משך ההתאוששות לאחר אימון.

במסגרת פעילות זו, הושקה בשנה האחרונה האפליקציה ZUZU, מאמן וירטואלי אישי בעברית, הזמינה להורדה באפסטור ובגוגל פליי.

"סובב טורקי עלית" תל אביב-יפו 2015, אירוע האופניים הגדול בישראל, יתקיים השנה בחול המועד סוכות, יום ו' 2.10.15, כאשר עשרות אלפי רוכבי אופניים יקיפו בפעם השביעית את תל אביב-יפו, ביום שהוא כולו חגיגה של כלי הרכב הסביבתי ואורח חיים בריא וספורטיבי, בחסות "קפה טורקי עלית".

 כבכל שנה, ייערך בכיכר רבין ת"א הפנינג מקדים לרוכבים (בימים ג' 29.9, 16:00-21:00, ד'-ה' 30.9-1.10 10:00-21:00), שבו יחולקו ערכות לרוכבים ותתקיים הפעילות המשותפת של קפה טורקי עלית עם עמותת אתגרים.

לפרטים נוספים: https://www.sovevtlv.org.il/MenuDefault.aspx?id=42

 עמותת אתגרים הינה שותף ותיק של חברת שטראוס ובמסגרת פעילות זו יתרום מותג קפה טורקי עלית אימוני רכיבה לעמותה לטובת חיזוק והעצמת פעילותה וחבריה. עמותת אתגרים נוסדה בשנת 1995 ע"י גרעין של נכי צה"ל, נכים אזרחיים ואנשי שיקום ופועלת מזה 19 שנים לקידום ושילוב חברתי של ילדים, בני נוער ובוגרים עם מוגבלות באמצעות פעילות ספורט אתגרי. העמותה מפתחת ומפעילה תכניות חינוכיות, שיקומיות וטיפוליות, מכשירה מדריכים ומאמנים, בונה, רוכשת ומפתחת ציוד ומתקנים, מכשירה מועדונים ומרכזי ספורט, מפעילה חוגים ומעודדת ספורט עממי והישגי לחיזוק יכולותיהם של האנשים עם מוגבלות ושילובם בקהילה ובחברה.

לדווש, רק יותר טוב עם עמותת אתגרים