חזרה

ציון בלס ימונה למנכ"ל חברת הקפה הבינלאומית של שטראוס

מתוך חדשות ומדיה
18/12/2017

גדי לסין, נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס, הודיע היום על מינויו של ציון בלס למנכ"ל החדש של שטראוס קפה, חברת הקפה הבינלאומית בבעלות קבוצת שטראוס הפועלת כיום ב-7 מדינות ומדורגת בין חמש חברות הקפה הגדולות בעולם.

גדי לסין: "אני שמח לבשר על מינויו של ציון בלס כמנכ"ל חברת הקפה הגלובלית של שטראוס, שטראוס קפה, המהווה אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים שלה. ציון ייכנס לתפקיד לאחר 9 שנים בהן הוביל את שטראוס ישראל בהצלחה גדולה ובצורה יוצאת דופן, תוך הטמעה של שינויים עמוקים בחברה נוכח המציאות הדינמית בשוק הישראלי. ציון הוביל בהצלחה רבה שותפויות מגוונות מחד עם תאגידים מובילים בעולם כדוגמת דנונה ופפסיקו ומאידך שותפויות ארוכות טווח עם קיבוצים דוגמת יוטבתה ויד מרדכי. הוא מתפנה לאתגר הבא שבהובלת חברת קפה בינלאומית הנחשבת למובילה עולמית בקטגוריה אשר נמצאת בצמיחה גדולה ובשינוי מרתק, ומשחקת תפקיד חשוב מאד בהתפתחות הגלובלית של הקבוצה. בלס מביא עמו לתפקיד הבנה עמוקה במזון, בקפה ובטכנולוגיות רלבנטיות כמו גם ניסיון רב בניהול מערכות עסקיות מורכבות נוכח שינויים ואתגרים צרכניים מגוונים ואני משוכנע שמנהיגותו לצד ניסיונו הרב יהוו מנוע להמשך ההצלחה של שטראוס קפה. מינוי זה הינו חלק מתהליך החשיבה האסטרטגי של קבוצת שטראוס והתארגנותה לקראת העתיד".

ציון בלס צפוי להיכנס לתפקידו כמנכ"ל שטראוס קפה בחודשים הקרובים, ובשבועות הקרובים תודיע הקבוצה על מינוי מנכ"ל חדש לשטראוס ישראל.

ציון בלס

אודות שטראוס קפה הבינלאומית:
שטראוס קפה הינה חברת קפה גלובלית המדורגת בין עשר חברות הקפה המובילות בעולם (על פי יורומוניטור) עם מחזור מכירות של מעל למיליארד דולר. החברה משקיעה ומפתחת מותגי קפה בהתאמה לשווקים המקומיים בהן היא פועלת הנחשבים למובילי שוק בשווקים מגוונים בין היתר בברזיל בשותפות 50-50 עם חברת סן מיגל והאחים לימה, פולין, רומניה, רוסיה, אוקראינה, סרביה ובישראל. לחברה 14 מפעלים ליצור קפה והיא מעסיקה כ-7500 עובדים ברחבי העולם. שטראוס קפה ואנשיה מחויבים לקידום תרבות קפה וחולקים את התשוקה שלהם לקפה עם צרכנים בכל העולם.
שטראוס קפה סיכמה את הרבעון השלישי של שנת 2017 עם מחזור מכירות של 1.072 מיליארד ש"ח, ו-3.015 מיליארד ש"ח מתחילת השנה. בשנת 2016 מחזור המכירות של החברה עמד על 3.673 מיליארד ש"ח.

לפרטים: גיל מסינג 0542525272