חזרה

צירוף פרופסור שוקי שמר לדירקטוריון קבוצת שטראוס

מתוך חדשות ומדיה
14/03/2018

עופרה שטראוס, יו"ר קבוצת שטראוס: "אני שמחה לבשר על הצטרפותו של פרופ' שוקי שמר לדירקטוריון הקבוצה, בהמשך להצטרפותם בחודשים האחרונים של ד"ר סאמר חאג' יחיא והגברת דליה נרקיס כדירקטורים חיצוניים. פרופ' שמר הוא אחד מעמודי התווך של מערכת הבריאות הציבורית בישראל. עולם התוכן המקצועי שהוא מביא אתו הינו הכרחי לחברת מזון ומשקאות המשפיעה על בריאות ואורח חייהם של כלל הצרכנים שלה. גיוס דירקטורים חדשים מהווה עבורנו הזדמנות להעשיר ולהתאים את היכולות והכישורים של הדירקטוריון, נוכח האתגרים והתוכניות האסטרטגיות של החברה. אני מאמינה שיכולותיו וכישוריו של פרופ' שמר יתרמו תרומה של ממש לקבוצה ויאפשרו לה להשיג את מטרתה לשפר את חיי הצרכנים שלה".

שוקי שמר
שוקי שמר

פרופ' שמר, נשוי ואב לחמישה, הינו בוגר האוניברסיטה העברית, ביה"ס לרפואה של הדסה ומשמש פרופסור מן המניין (אמריטוס) לרפואה פנימית בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. פרופ' שמר שימש בתפקידי מפתח במערכת הבריאות הישראלית, לרבות, קצין רפואה ראשי בצה"ל, מנכ"ל מכבי שירותי בריאות ומנכ"ל משרד הבריאות. בשנים האחרונות פרופ' שמר משמש כיו"ר פעיל של רשת המרכזים הרפואיים "אסותא" וחבר בהנהלת מכבי שירותי בריאות ומוסדותיה. לפרופ' שמר ניסיון נרחב גם בעולמות הדירקטוריונים והוא שימש כחבר דירקטוריון ויו"ר וועדות דירקטוריון במספר חברות בהן, אל על, קומפיוגן ומכבי שירותי בריאות.

דירקטוריון שטראוס החליט על מינויו של פרופ' שמר בתום תהליך מקצועי שהתקיים בחודשים האחרונים והובל על ידי וועדת איתור של הדירקטוריון.

 

 

לפרטים נוספים –

אסנת גולן                                                                                

סמנכ"לית תקשורת, דיגיטל וקיימות                                          

052-8288111           

דברו אתנו

אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן

שלומי שפר
שלומי שפר
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לשלומי שפר

גלי פריד
גלי פריד
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל לגלי פריד