חזרה

איתי אנגלנדר מונה למנכ"ל חטיבת הממתקים בשטראוס ישראל

מתוך חדשות ומדיה
30/01/2018

אייל דרור מנכ"ל שטראוס ישראל :"איתי, אשר ביצע מגוון רחב של תפקידי ניהול בכיר בשטראוס ישראל, מביא עמו לתפקיד כישורי מנהיגות בשילוב ניסיון והכרות מעמיקה עם הקטגוריה. כל אלה חיוניים להתמודדות הן עם אתגרי התחרות והן עם האתגר להתאים את הצעות הערך של הקטגוריה למודעות הצרכנית הגוברת בתחומי הבריאות והתזונה המאוזנת ואני משוכנע שהוא האדם הנכון להמשך פיתוח הקטגוריה בהתאמה לציפיות הצרכנים ואתגרי השוק בעתיד. "

איתי, בעל  BAבהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון ו-MBA מאונ' תל אביב, נשוי + 2 בנות ותושב זיכרון יעקב, הצטרף לשטראוס לפני כ-23 שנים והחל את דרכו כמנהל פרויקטים בחטיבת הלוגיסטיקה. מאז, מילא איתי שורה של תפקידים מרכזיים בתחום הלוגיסטיקה והתפעול ועם הקמת חטיבת התפעול בישראל, מונה למנהל אשכול תפעול תענוג והנאה ובהמשך לסמנכ"ל התפעול בשטראוס ישראל.

itay engeldar

במהלך השנתיים וחצי האחרונות בהן הוביל איתי את חטיבת מזון טרי, הצליחה החטיבה לבסס את מעמדו של מותג אחלה ולחזק אותו כמוביל השוק אל מול "צבר" של אסם ולמעשה "אחלה" הוא המותג היחיד שמציג צמיחה בקטגוריה זו.  קטגוריית הסלטים של שטראוס חתמה את שנת 2017 עם נתח שוק של 37.7% בעוד סלטי צבר מחזיקים ב־34.4%. כמו כן מכירות שטראוס עלו ב- 7% כספי ו- 7.5% כמותי . בנוסף, החטיבה המשיכה במהלכי אבטחת איכות וחדשנות משמעותיים, ביניהם ניתן למנות את השקת החומוס ללא חומר משמר, התו המשולש לאיכות להחזרת האמון בקטגוריה,  הרחבת מגוון הירקות הטריים והכנת תשתית להרחבת הזדמנויות הצריכה.

איתי ייכנס לתפקידו במהלך פברואר 2018. בתקופה הקרובה נצא לתהליך איתור מנכ"ל חדש לחטיבת מזון טרי.