חזרה

ממשיכים במסורת של נתינה: שטראוס מציינת את חודש האחריות לשנת 2016

מתוך קיימות
01/06/2016

בחודש הקרוב יתקיימו מספר אירועים לציון חודש האחריות הגלובלית של שטראוס, שייפתח ביום האחריות החברתית (2.6), בו יתנדבו למען הקהילה עובדי קבוצת שטראוס מכלל עסקי הקבוצה בעולם. חודש זה מהווה שיא שנתי לאירועי האחריות החברתית,  ההתנדבות והפעילות הקהילתית שמתקיימים דרך קבע לאורך כל השנה ברחבי הארגון בכל המדינות בהן פועלת הקבוצה.

מטרתו של חודש ההתנדבות המרוכז היא לעודד את כל עובדי החברה, בארץ ובעולם, להתערות בקהילה שסביבם ולתרום לה, ובאותה הזדמנות לחשוף בפני העובדים את היתרונות שבהתנדבות ובהענקה לזולת.

ההתנדבות הגלובלית

הפעילויות שיתקיימו השנה נבחרו בתהליך מקיף של איתור צרכים חברתיים, במקומות הסמוכים למרכזי הפעילות של שטראוס ומתוך דיאלוג עם עמותות ושותפים קהילתיים. פעילויות רבות התקיימו עם השותפים הקהילתיים הקבועים של היחידות השונות, איתם הן עומדות בקשר לכל אורך השנה. ביחידות אחרות, יתקיים מגוון רחב של פעילויות התורמות למילוי צרכים בסיסיים של אוכלוסיות מגוונות.

קיומו של יום זה כמסורת, כבר שנה עשירית ברציפות, נובע מתוך תחושת האחריות שלנו כארגון ובחירתנו לתרום לצרכים החברתיים של הקהילות הסובבות אותנו.

במסגרת הפעילות ההתנדבותית, יקחו העובדים והמנהלים חלק במגוון פעילויות כמו אריזת סלי מזון וחלוקתם לנזקקים, שיקום ושיפור פניהם של מוסדות חינוך, מועדוניות ילדים, גני ילדים ומתנ"סים, פעילויות העשרה וחוויה, פעילויות סביבתיות, פעילויות עם קשישים, איסוף בגדים ותרומתם לנזקקים, ועוד.

בחודש זה חווים עובדי הקבוצה  מקרוב את הקהילות והאנשים ולומדים להכיר את המקומות בהם הם יכולים לתת תרומה אמיתית.

אנו מאמינים כי חודש האחריות החברתית הגלובלי מעצים את ההשפעה הן על הקהילה והן על העובדים, מחזק את גאוות היחידה, מהווה השפעה משמעותית בתרומת החברה לקהילות שסביבה, מעלה את מורל חברי הקהילה ואת מורל העובדים, ונותן תנופה חזקה לחיבור בין כל אלה.

דברו אתנו

אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן

שלומי שפר
שלומי שפר
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לשלומי שפר

גלי פריד
גלי פריד
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל לגלי פריד