חזרה

גיורא ברדעה, מנכ"ל שטראוס גרופ, מינה את הילה מקויסיוס לסמנכ"לית משאבי אנוש של הקבוצה

מקויסיוס תחליף בתפקידה את נורית טל שמיר שפורשת לאחר 10 שנים בתפקיד ו-22 שנה בחברה

מתוך חדשות ומדיה
18/02/2019

גיורא ברדעה מנכ"ל קבוצת שטראוס הודיע היום על מינויה של הילה מקויסיוס לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש וחברת הנהלת קבוצת שטראוס. היא תחליף את נורית טל שמיר, שהודיעה על רצונה לפרוש מהתפקיד לאחר 10 שנים ולאחר 22 שנים במערך משאבי האנוש של קבוצת שטראוס.  

הילה בת 44, בעלת M.A  בלימודי דיפלומטיה ובטחון מאוניברסיטת תל אביב ובוגרת B.A  במדעי ההתנהגות מהמכללה למנהל. בארבע השנים האחרונות כיהנה הילה כסמנכ"לית גלובלית לניהול משאבי אנוש בחברת נטפים המעסיקה כיום כ-4300 עובדים בעולם . לפני כן כיהנה במשך 7 שנים כסמנכ"לית משאבי אנוש בחברת נובה וכ-8 שנים בחברת אמדוקס במגוון תפקידי ניהול משאבי אנוש 

ברדעה: " אנו מאמינים  שאנשי החברה המנהיגות ,התרבות  והדרך שלנו הם אלה שמאפשרים לנו לממש את היעוד שבחרנו לעצמנו ולהבטיח הצלחה לאורך זמן .

בבואנו להיערך לשנים הבאות  אנחנו משוכנעים שאיכותם של האנשים, התרבות והמנהיגות ימשיכו ואף יהוו משקל רב ומשמעותי יותר ביכולתנו ליצור לעצמנו יתרון תחרותי. לייצר ארגון גמיש עם הון אנושי  מצטיין ומנהיגות היודעת להתאים את הארגון לסביבות המשתנות ולציפיות הגדלות מצד מחזיקי העניין שלנו.

הילה מביאה עמה לתפקיד רקע וניסיון רחב בניהול מערכי משאבי אנוש בחברות גלובליות אשר עברו תהליכי שינוי ונדרשו להתאים את עצמן לסביבה המשתנה. ניסיונה הרחב בעבודה בסביבה רב תרבותית, יסייע לנו להמשיך בפיתוח ההון האנושי בקבוצה שלנו.

"לנורית יש חלק אדיר בעיצוב דרכה של קבוצת שטראוס בעשרים השנים האחרונות ואנו בוחנים  עמה תפקידים בכירים נוספים באופן שיאפשר לנו להמשיך וליהנות מיכולותיה המגוונות גם בעתיד."

הילה תכנס לתפקידה בתאריך 1.5.2019.

לפרטים נוספים:

אסנת גולן                                                                      שלומי שפר

סמנכ"לית תקשורת וקיימות                                              מנהל קשרי חוץ

052-8288111                                                               050-6208000