שאלות ותשובות

מדוע צ`יקו אינו כשר לפסח?

צ'יקו מורכב מ-100% עולש, ומיובא ממפעל בצרפת שמיוצר גם דגנים אחרים. כדי להכשיר את המוצר לפסח יש להכשיר את כל המפעל, ובשלב זה אין אפשרות כזו.



המידע עזר לך?