חזרה

שרשרת אספקה אחראית

  • אתם מעוניינים בירקות טריים ממקורות שנבחרו באופן אחראי@StraussGroup #lettuce #tomatoes #parsley #eggplant

 

צרכנים מעוניינים בירקות טריים ממקורות שנבחרו באופן אחראי. אתם מבקשים להיות בטוחים שמגדלי הירקות זוכים ליחס הוגן תוך שהם נקראים לקיים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר לאיכות המזון. בישראל, שהיא השוק היחיד בו אנו מוכרים תוצרת טרייה, התנאים החקלאיים הם קשים, ולעיתים קרובות החקלאים נתונים ללחץ על המחיר, בין מחירי השוק לתקנות הממשלתיות. אנו מבינים את חשיבות הרכש מחקלאים מקומיים באופן אחראי, ואת חשיבות התרומה לכלכלה מקומית חזקה.

כצרכנים, אתם רוצים לדעת בוודאות, שהתוצרת הטרייה שאתם קונים היא בטוחה. אתם רוצים לדעת שהירקות שלכם אינם מרוססים במנות יתר של חומרי הדברה וקוטלי עשבים, ושהאינטראקציה עם מגדלי מזון נותנת את הדעת לשיטות, לאבטחת איכות ולבקרות קפדניות על הכימיקלים בהם נעשה שימוש. אתם רוצים שניקח אחריות לאיכות התוצרת הטריה שלנו, ושנמנע בעיות בריאות פוטנציאליות במקום לפתור אותן.

אתם רוצים לדעת שאנו מיישמים עקרונות של חקלאות בת קיימא משום שאכפת לכם מהסביבה. הדבר מחייב שימוש בשיטות חקלאיות יעילות שמונעות בזבוז משאבים, בעיקר מים. על פי ארגון הבריאות העולמי, החקלאות אחראית ל-70% מהשימוש במים בעולם היום. השקיה בטפטוף, שהיא סטנדרטית בקהילות החקלאיות שלנו בישראל, עשויה לחסוך עד 50% ואף יותר מהמים המשמשים להשקיית גידולים חקלאיים, ועד 30% מהשימוש בדשנים. שיטות בקרה ממוחשבת חדישות בכוחן לחסוך כמויות אנרגיה גדולות.

  • @StraussGroup עובדת באופן הדוק עם 30 מגדלים מקומיים בישראל כדי להבטיח שאתם ומשפחותיכם תיהנו מהתוצרת הטרייה האיכותית ביותר #quality #safety

 

מגדלים איכותעבודה הדוקה עם המגדלים למען המזון הטרי הטוב ביותר

בישראל אנו עובדים עם למעלה מ-30 מגדלים, אשר מספקים לנו את הירקות למגוון מוצרי הירקות הטריים הארוזים שלנו ולייצור הסלטים המצוננים שלנו. אנו מביאים ירקות בריאים וטריים לאלפי מטבחים ברחבי המדינה. ירקות טריים כולל חסה, עגבנות, חצילים, כרוב וגזר הם הרכיבים הבסיסיים בתפריט הישראלי, וצרכנים ישראליים בוחרים את הירקות שלהם בקפידה מתוך חוסר מוכנות להתפשר על הטריות והטעם.

אנו מקיימים מערכות יחסים ארוכות טווח עם המגדלים שלנו ועובדים עמם באופן הדוק תוך מתן ליווי אגרונומי והתמקדות בבטיחות, באיכות ובשימוש יעיל במשאבים. אנו קובעים סטנדרטים מחמירים. אם אתה מגדל, אתה יודע למה הכוונה. בנוסף, אנו רואים במערכת היחסים שלנו עם המגדלים שותפות, בה אנו שואפים לתמוך בהם בדרכים רבות כדי לסייע להם להתגבר על הסיכונים והאתגרים שבחקלאות.

.

מגדלים איכות

 

מותג הסלטים המצוננים של שטראוס, "אחלה", הוא מותג מוכר בישראל שכולל מגוון סלטים ישראליים וים תיכוניים אהובים. לעיתים קרובות, סלטים אלה עשויים על פי מתכונים המועברים מדור לדור, עם טעמים וניחוחות שהובאו ארצה מארצות המוצא הרבות והשונות של האנשים שמרכיבים את החברה הישראלית.

על מנת להביא לצרכנים חוויה שהיא הקרובה ביותר לסלטים ביתיים, אנו מחויבים לאיכות המוצרים לאורך כל השלבים, החל מכל רכיב ורכיב בו אנו משתמשים ועד לטעימה הראשונה על ידי הצרכן. "אחלה טעם מתחיל בשדה" אינה רק סיסמת המותג, אלא גם העיקרון המנחה שמאחוריו.

 

  • אנו ב-@StraussGroup מקיימים שותפויות עם מגדלים על יסוד מחויבות הדדית לאיכות ולאספקה ארוכת טווח #carrots #onions #garlic

לפני שנתיים, קיבלנו החלטה אסטרטגית לרכוש את מרבית חומרי הגלם החקלאיים, כולל חומוס, חצילים, פלפלים, גזרים, בצל, שום ופטרוזיליה, באופן מקומי במטרה להמשיך ולשפר את איכות התוצרת המשמשת בייצור, והתחלנו לעבוד עד מגדלים בישראל באופן ישיר, במקום עם סיטונאים, כשאנו מיישמים סטנדרטים ושיטות עבודה חדשניים. בנינו יחסי שותפות עם המגדלים על יסוד מחויבת הדדית לאיכות ולאספקה ארוכת טווח. לפני כן, מרבית התוצרת שלנו הייתה מיובאת.

למדיניות הרכש החדשה שלנו הייתה השפעה עצומה על השוק החקלאי ועל הצרכנים. הדיאלוג החדש שלנו עם המגדלים הוליד שיתוף פעולה מוצלח, ייצור בהתאם למפרטים שלנו, יצירת סטנדרט חדש של איכות בשוק, והפיכתנו לדוגמה לקהילה החקלאית. בתמורה, אנו מעניקים למגדלים יציבות, התחייבות לרכש ורשת תמיכה.

המגדלים נבחרים בקפידה על ידי צוות האגרונומים המקצועי והמומחה שלנו, אשר מנהל את רכש הירקות ואת היחסים עם המגדלים. עליהם להפגין מחויבות הדדית לאיכות של שטראוס, שמתחילה בבחירה של גידולים ספציפיים וממשיכה דרך אימוץ שיטות חקלאיות בנות קיימא, ניטור וטיפול קפדניים בזמן הקציר. המגדלים מתחייבים לאספקה אחידה ורציפה, ולספק את התוצרת בהתאם למפרטים תוך קיום דרישות רגולטוריות בנושאי בריאות, בטיחות וכשרות. התנהגות אתית, אמינות וגישה מקצועית אינן חשובות פחות מתוצרת באיכות גבוהה.

הצוותים שלנו עובדים באופן הדוק עם המגדלים כדי להבטיח את יישומה של ההתנהלות הטובה ביותר בגידול הירקות. אנו עורכים ביקורות לבדיקת קיום התקנות לעניין הטיפול בפסולת ועודפי תוצרת, שימוש בחומרי הדברה וכימיקלים אחרים, ותנאי העסקה. המגדלים מנהלים יומן בו הם מפרטים את כלל ההיבטים של היבטי הגידול ומנטרים את התוצרת לאורך כל מחזור החיים שלה.

  • ב-@StraussGroup פרסמנו ב-2012 את מדריך האיכות למגדלים שלנו, מדריך שנועד להבטיח את איכות התוצרת החקלאית #quality

 

מדריך האיכות למגדלים של שטראוס: ב-2012 הוצאנו למגדלים שלנו את המדריך החדש שלנו, "מדריך האיכות למגדלים של שטראוס", מדריך מלא להבטחת איכותם של חומרי גלם חקלאיים. המדריך נועד להבטיח סטנדרטים אחידים לגידולים חקלאיים, את הניטור הנדרש בהיבטים של בטיחות ואיכות, וכן לשמש כבסיס למערכות יחסים חיוביות ובנות קיימא עם המגדלים. המדריך כולל הוראות ברורות לשלבי הגידול השונים ומדגיש מניעת סיכונים תוך התמקדות בגורמים קריטיים בשרשרת האספקה, שמשפיעים על איכות ובטיחות המוצרים. המדריך הושק במפגש מיוחד בו נכחו כל המגדלים שלנו מכל רחבי הארץ, אשר קבלו הדרכה לגבי תכולתו וזכו בהזדמנות לערוך סיור במפעל שלנו בכרמיאל ולראות במישרין איך הסלטים מיוצרים מהתוצרת שלהם, וכן את חשיבותה החיונית של האיכות בתהליך.

 

פיני גוטליב

 

על ידי עבודה הדוקה עם המגדלים, שטראוס שואפת לקיים את הבטחתה לטעם, לאיכות, ליושרה ולהוגנות, ולאפשר לכם ליהנות מהטעם הנפלא של סלטים בעלי טעם ביתי, עם שקט נפשי שאנו מגנים על בריאותכם ועל הסביבה על ידי הבטחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר לאורך שרשרת האספקה החקלאית שלנו.