חזרה

שטראוס מציגה: תפוצ'יפס ללא גלוטן

סדרת חטיפי תפוצ'יפס עלית מקבוצת שטראוס – מותאמת לרגישים לגלוטן

תפו'ציפס טבעי הותאם לציבור הרגישים לגלוטן לפני כשנתיים. בימים אלה, משלימה חטיבת המלוחים מקבוצת שטראוס סימון של כל סדרת תפוצ'יפס (למעט תפוצ'יפס קידס): "עלול להכיל עד 20 ppm גלוטן". סדרת התפוצ'יפס תוצע לצרכן ללא גלוטן כבר מעכשיו – וללא תוספת מחיר, על אף  שמוצרים ללא גלוטן נמכרים לרוב בתוספת מחיר.

 

 

שלי שליט, מנכ"ל שטראוס פריטו ליי: "מתוך המחויבות הרבה של חטיבת המלוחים לתת מענה למגוון הצרכנים שלנו ובעקבות פניות שהגיעו לאתר "שטראוס שלי" החלטנו לקדם את המהלך ולהגדיל את מגוון המוצרים המותאמים לציבור הרגישים לגלוטן.

" בשנה האחרונה ערכנו בדיקות רבות להמצאות גלוטן בקווי הייצור של קטגוריית תפוצ'יפס. בעקבות התוצאות הטובות שקיבלנו בבדיקות, קיבלנו אישור לסמן את מוצרי תפוצ'יפס בסימון המתאים (עם האייקון המיוחד של הפרח).

"פסח הוא חג תפוחי האדמה, על כן בתקופה זו יש עליה של עשרות אחוזים במכירות המוצר לעומת חודש רגיל. לשמחתי הרבה , מעתה מגוון המוצרים של תפוצי'פס יהיו נגישים במהלך כל השנה גם לנמנעים מגלוטן מטעמים בריאותיים או דיאטתיים ולכלל עם ישראל".

טעמי התפוצ'יפס המכילים פחות מ – 20 ppm ומותאמים לרגישים לגלוטן:

 

תפוצ'יפס טבעי, קראנצ' טבעי, קראנצ' מקסיקני, קראנצ' גריל, שמנת בצל, סטיקס טבעי, סטיקס קטשופ, איטלקי ובכל המוצרים שיושקו בעתיד.

 

סדרת תפוצ'יפס מצטרפת למגוון המוצרים הקיים בשטראוס ומותאם לציבור הרגיש לגלוטן, בהם: טבלת שוקולד פרה ומריר מגדים, כל סדרת חטיפי מקופלת, אבקות שוקולית, שוקולית בננה, קפה נמס מקופלת, קקאו וכל מגוון סלטי אחלה.

 

הטעמים שאינם מתאימים לרגישים לגלוטן ועלולים להכיל גלוטן:

סדרת תפוצ'יפס קידס:  תפוצ'יפס קידס, תפוצ'יפס קידס מקלות (טבעי וקטשופ).

 

 

 

 

תפוצ'יפס ללא תוספת גלוטן

דברו אתנו

אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן

שלומי שפר
שלומי שפר
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לשלומי שפר

גלי פריד
גלי פריד
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל לגלי פריד