מחויבות שותפינו העסקיים

מחויבות שותפינו העסקיים
straussfritolayforpurim_small

לעשות היום כדי לשפר את המחר

ב- Frito-Lay מאמינים כי כולנו יכולים להפיק תועלת מעשיית דברים טובים, החל מתמיכה בחקלאות המקומית, דרך השקעת מאמצים לייצור בר קיימא, שיפור תחום הקיימות בחברה ועד שימוש במרכיבים באיכות הגבוהה ביותר. בחברה מאמינים שהצעדים הקטנים שהם עושים כיום, יגרמו להבדל גדול מחר.החברה משקיעה מאמצים גדולים בתחום איכות הסביבה כולל חיסכון במים ואנרגיה ואף עוסקת בייצור חטיפים תוך התייחסות לבריאות האוכלוסיה וצרכים בריאותיים מיוחדים של לקוחותיה. בנוסף על כל אלו, מטפחת החברה את עובדיה ומקפידה על פיזור הריכוזיות בכך שהיא פונה אל מגוון גדול של ספקים.על כל אלו ועוד ניתן לקרוא באתר החברה

actimelandactivia_small

דנונה והעולם שמסביב

אחת האסטרטגיות של דנונה ברחבי העולם היא אחריות חברתית. במדינת האם כמו גם בכל רחבי העולם, המשימה של דנונה היא לא רק לייצר מוצרים בריאים אלא גם לקדם אורח חיים בריא ולתרום לבריאותם של הצרכנים. כדי לקרוא על הדרכים בהן לוקחת דנונה אחריות על תחומים שונים, ניתן להיכנס לאתר שלהם ולראות כיצד הם מתייחסים לבני אדם, לסביבה ואפילו לבעלי החיים.
היכנסו לאתר דנונה לקריאה נוספת

pepsicostrauss_small

אחריות וערכים

בפפסיקו הגדירו כמטרה את נושא האחריות התאגידית על ידי השקעה בעתיד בריא יותר עבור תושבי הפלנטה שלנו. כחברה גלובלית בעלת מותגי מזון בנילאומיים, מתחייבת פפסיקו להמשיך ולהשקיע בייצור מזונות ומשקאות בריאים ומהנים ולמצוא דרכים חדשניות כדי להפחית את השימוש באנרגיה ובמים, לשפר את סימול האריזה ולספק סביבת עבודה מצוינת עבור עובדיהם.
בנוסף, פפסיקו מתחייבת לכבד, לתמוך ולהשקיע בקהילות המקומיות, על ידי שכירת אנשים מקומיים, יצירת מוצרים מותאמי טעמים מקומיים ושיתוף פעולה עם החקלאים, ממשלות מקומיות וקבוצות בקהילה. כי עתיד בריא עבור כל בני האדם בעולמנו הוא אמצעי לעתיד מוצלח יותר עבור פפסיקו.
לקריאת התחייבותה של פפסיקו לאחריות תאגידית לחצו כאן

3Coracoes136x132

העונג להיות

בחברת 3Coracoes בברזיל, מגדירים את העשיה והייצור כתשוקה. החברה התפרסה אל מחוץ לגבולות המדינה וכרשה שותפים חדשים, יצרה קשרים מחודשים עם הלקוחות ושמו את נושא האחריות התאגידית בתוך תכניות האסטרטגיה העסקית.
בשנת 2010 הציבה לעצמה החברה כיעד את היחסים הפנימיים והחיצוניים עם מחזיקי העניין ופרסמו את דו"ח האחריות התאגידית כחלק מתפיסה של קוהרנטיות ושקיפות וכמובן – שיתוף בתשוקה ובתענוג ממוצרי החברה.
לקריאת דוח האחריות התאגידים של 3Coracoes לחצו כאן

virginstrausswater_small

אורח חיים בר קיימא

בחברת וירג'ין רוצים לייצר מוצרים ולספק שירותים באופן אחראי ובר קיימא, בעלי טביעה פחמנית נמוכה ונוחים לשימוש. מוצרים כאלה יתנו ללקוחות את התמורה הטובה ומעל לכל זה, יסייעו להם ליהנות מאורח חייהם, תוך שהם יודעים שחברת וירג'ין פועלת באופן אחראי – למענם.
כדי שכל זה יקרה, ניסחו בוירג'ין מניפסט:
צמצום טביעת הרגל הפחמנית: לשאוף לפליטה מינימלית של פחמן ושל גזי חממה אחרים.
כדור ארץ 1 ולא 2: ללמוד כיצד להשתמש במשאבים המתכלים של כדור הארץ באופן אחראי.
כולנו שווים: לפעול לצמצום העוני ולמתן יחס הוגן לכל אדם בכל זמן.
בריאות: להציע מוצרים ושירותים שישפרו את אורח החיים של לקוחותינו.
לעורר שינוי: להראות ששינוי אינו דבר משעמם ואינו מצריך קורבן אישי – לחשוב על מה אנו משיגים ולא על מה אנו מוותרים וליצור תשוקה.
יש לנו קול: אנחנו לא יכולים לפתור הכל, אבל אנחנו יכולים להשתמש בקול שלנו למטרות טובות, על ידי תרומה לדיון וקידום הערכים שחשובים לנו.
על

החזון שהביא למניפסט ועל פעילות החברה בתחום האחריות התאגידית קראו כאן