תהליך הגיוס

תהליך הגיוס

שטראוס היא קבוצה בינלאומית אשר כ-51% מהכנסותיה מגיעות מפעילות בינלאומית ענפה. הקבוצה מונה כיום כ-  15,000 אנשים, אשר מתוכם כ-6,000 עובדים בבסיס האם של החברה בישראל.

אנחנו מספקים מדי יום עבודה למגוון אנשים ונשים בתפקידים שונים מסביב לעולם, במסגרת הפורטפוליו של 4 החברות שהקבוצה מנהלת ב-20 המדינות בהן היא פעילה.

 כקבוצה גלובאלית, דינמית ומתפתחת, אנו נמצאים בתאוצה מתמדת ומעוניינים לגייס את אנשי המקצוע הטובים ביותר, שייהנו אצלנו ממקום עבודה מאתגר, מהנה, מעניין, המאפשר להתפתח ולקבל הזדמנויות תעסוקתיות מגוונות.

 בישראל, החברה מעסיקה אלפי אנשים, בכל הגילאים, מכל אזור בארץ, נשים וגברים כאחד, ברמות השכלה שונות וברמות מקצועיות שונות. החברה פרוסה על פני כל הארץ מדן ועד אילת – מפעלי ייצור מזון מתקדמים מסוגם בעולם, מעבדות פיתוח ומרכזים לוגיסטיים המתבססים על מיטב הטכנולוגיה ועומדים בסטנדרטיים בינלאומיים. מטה החברה ממוקם בפתח תקווה ולו שלוחה נוספת בצפון.

מגוון היצעי העבודה הוא גדול, ובנוי מהתמחויות שונות. החל מעובדים ומנהלים במפעלים השונים, אנשי ייצור, אבטחת איכות, שיווק, טכנולוגיה, שירות ומכירות והמשך באנשי כספים, אסטרטגיה, מערכות מידע, משאבי אנוש וכן תפקידי ניהול שונים ומגוונים. בין קשת התפקידים ניתן למצוא תפקידים מקומיים: בעלי תפקידים בעלי אחריות מקומית על תהליך ייצור או פיתוח באתר ספציפי, לעומת בעלי תפקידים עם אחריות רוחבית: על מספר מפעלים או על תחום מקצועי הנותן שירותים חוצי חברה. בנוסף, במטות החברה, קיימים תפקידים חוצי ארגון בעלי אחריות גלובלית הן כלפי פעילות בישראל והן כלפי פעילות במדינות השונות בהן אנו פעילים.

כיצד מתבצע תהליך הגיוס בשטראוס?

כדי לגייס את האנשים המתאימים ביותר לתפקידים השונים, מנהלי החברה מגייסים את אנשי המקצוע הטובים ביותר. מטרת הגיוס היא לאתר את האנשים המתאימים ביותר לתפקידים הדרושים, אשר יש בהם את הלהט, התעוזה והרצון להשתלב בחברה ולתרום להצלחתה באמצעות התפקיד אליו הם מועמדים.

 כל המנהלים פועלים בצמוד למחלקת הגיוס, אשר מפתחת ומובילה תהליכי גיוס ייחודים המותאמים לצורכי החברה, ליעדי הזמן ולתקציב. כדי לבצע את הגיוס באופן היעיל ביותר, פיתחה מחלקת גיוס העובדים מערכות וכלים יישומיים המותאמים לכל דרישת עבודה, הן מבחוץ והן במפנים, בכל רגע נתון.

כל התהליכים נעשים בשיתוף פעולה הדוק ובתיאום ציפיות בין המנהלים והמועמדים.

הגיוס יכול להתבצע בכמה מישורים:

איתור מועמדים באמצעות האינטרנט, דרך העיתונות, מפה לאוזן, חבר מביא חבר, איתור עובדים במוסדות מקצועיים, חברות כוח אדם והשמה, או ניוד וקידום עובדים לתפקידים אחרים בחברה.
תהליך הגיוס מתחיל מרגע שמחפשי העבודה שולחים קורות חיים. במידה שנמצאו מתאימים הם עוברים ראיון טלפוני ובמידה שקיימת התאמה ראשונית הם מזומנים לראיון אישי במחלקת הגיוס בחברה.

חלק מהעובדים נקלטים כבר בשלבים האלה לתפקיד. בתפקידים מורכבים יותר המועמדים עוברים ראיון אישי אצל מי שעומד בראש המחלקה אליה הם מיועדים להגיע, חלקם עוברים מבחני התאמה, מקצועיים או אישיים ובמידה ונמצאים מתאימים הם נקלטים לעבודה ומתחיל את הדרך איתנו כחלק ממשפחה אחת גדולה.

אנחנו מחפשים אנשים בעלי ידע, מקצועיות ושאיפות גבוהות שיסייעו לנו לשפר את איכות חייהם של אנשים בארץ ובעולם. אם גם בך יש את הלהט, התעוזה והיכולת להפוך את הדברים הבסיסיים בחיים לפלא, אנחנו רוצים להכיר אותך!