הדרך שלנו

אנו פועלים לשיפור חיים של אנשים ברחבי העולם באמצעות מגוון המוצרים שלנו.

פעילותנו הבינלאומית כוללת שותפויות מוצלחות עם חברות ענק, כאשר לצד התעוזה וחדוות העשייה שלנו, אנו מנהלים את עסקינו בצורה אחראית ואתית.

כחברה דינמית המתאפיינת בסביבת עבודה מגוונת ומאתגרת, אנו מאמינים שהגורם האנושי הוא הנכס החשוב ביותר שלנו הצועד איתנו בדרך זו.


הדרך שלנו
עם הפנים קדימה

קבוצת שטראוס מנהלת פורטפוליו של 4 חברות מגוונות ומתאפיינת בראייה עסקית וחברתית ארוכת טווח. בהתאם לכך, אחת למספר שנים מציבה הקבוצה יעדים חזוניים במטרה להציב רף ביצועים שאפתני חדש לעצמה ולאנשיה. יעדים אלו מאתגרים את אנשי הקבוצה ומחייבים חשיבה חדשנית, פיתוח תהליכים על בסיס סטנדרטים בינלאומיים מתקדמים – כל אלה במטרה לעמוד במשימה שלנו, לשפר את איכות החיים של האנשים והצרכנים שלנו ברחבי העולם. דרך זו מתממשת באמצעות כלל עובדי החברה שהם הנכס החשוב ביותר לקבוצה. כל בעלי התפקידים בשטראוס צועדים בדרך זו והיא מאפיינת את זהותם כעובדי החברה.


הפעילות מתוך חזון ארוך טווח, המרכזיות של ערכי החברה, השאיפה למצוינות ולחדשנות מתמדת וההחלטה שהחברה יוצרת לעצמה מדי כמה שנים רף ביצועים מאתגר חדש לשאוף אליו, מניעים אנרגיה ומעצבים תרבות ארגונית המאופיינת בלהט, נחישות ותעוזה. כך, כל עובד יכול להשפיע ולהרגיש מחויב לחברה. במקביל, כלפי חוץ, מאפיינים אלה מהווים בסיס להתרחבות וצמיחת החברה בעולם, לפיתוח מוצרים וחוויות איכותיות וחדשניות וליצירת ערך לאורך זמן מול מחזיקי העניין של החברה ואנשיה.


 חברה מאתגרת

קבוצת שטראוס צומחת במהירות ומציבה כל העת אתגרים חדשים בפני אנשיה. פורטפוליו העסקים המגוון של הקבוצה, לצד הפעילות הבינלאומית שלה, יוצרים שפע של  תפקידים, הזדמנויות ואפשרויות קידום והתפתחות, הן לעובדי החברה הוותיקים והן לאנשים מוכשרים בעלי ידע וניסיון המצטרפים אליה. החברה מקיימת מסלולים קבועים להכשרה ופיתוח מנהלים, בהתאם ליכולות שיידרשו בעתיד, ומאמינה בקידום ובהצמחת אנשיה. לצד העצמת מנהלים מקומיים במדינות השונות, קיימים בחברה גם תפקידי רוחב גלובליים.


בנוסף, שותפים המנהלים בקהילות מקצועיות הפועלות לרוחב החברה ומנהלים ממשקי עבודה מול אנשים מגוונים במדינות שונות. אגב, כך הם נפתחים לעולם הרחב, לומדים ומקבלים ממנו השראה, תוך פיתוח מיומנויות עבודה בתרבויות שונות ותובנות לגבי מגמות עולמיות בתחומים שונים, כגון: אסטרטגיה, שיווק, טכנולוגיה, תפעול, כספים ועוד.


במסגרת היעדים החזוניים של הקבוצה, החברה מתאפיינת בחדשנות ויזמות, אשר במסגרתן אנשי הקבוצה מקימים ומנהלים פרויקטים ראשונים מסוגם, מאתגרים ומונחי-קדמה.


חוסנה, הצלחתה והעובדה ששטראוס נמצאת בהתפתחות מתמדת – כל אלה מחזקים את תחושת הגאווה בקרב אנשיה ומושכים אליה אנשים מוכשרים מתחומים שונים, המתפתחים ומממשים את יכולותיהם בסביבת עבודה מאתגרת.


 חברה של אנשים

שטראוס מתאפיינת ביחסי עבודה מצוינים לאורך כל שנות קיומה. החברה מקפידה לקיים דיאלוג עם עובדיה ומשקיעה אנרגיה ניהולית רבה בתהליכי תקשורת פנימיים, לצד פגישות תדירות בכל אחד מהאתרים בין הנהלת החברה לעובדים, מונהגים בחברה ערוצי תקשורת פנים ומשוב, כגון: אתר פנימי, ניוזלטרים, קבוצות מיקוד בנושאים שונים וסקר עמדות דו-שנתי, אשר ממצאיו מנותחים, מוצגים להנהלה וחוזרים לעובדים כתוכנית אופרטיבית משופרת.


בשטראוס, כחברה המקדמת גיוון, איזון מגדרי והכלה, יש מגוון עובדים ועובדות, המביאים כל אחד מהם עוד צבע, קול, דעה ויכולת הייחודית להם וזוכים להערכה על כל אלה.


האווירה החמה והאישית, כמו גם הקשר הקרוב בין מנהלים לעובדים, ובינם לבין עצמם, מטופחים ונשמרים כל העת, גם עם צמיחתה של החברה, כחלק מהמורשת והתרבות הארגונית העוברת בה מדור לדור. החברה מעניקה סל הטבות מגוון ומקיימת שורה של פעילויות חברתיות לעובדים ולבני משפחותיהם.


כל עובד שטראוס יודע, כי ימצא דלת פתוחה ואוזן קשבת גם בקרב הדרגים הניהוליים הבכירים ביותר ומודע לכך, כי ביכולתו להשפיע וליטול חלק בקבלת ההחלטות, ללא קשר למעמדו בהיררכיה הארגונית. אווירה ייחודית זו יוצרת בכל הדרגים מחויבות דו כיוונית גבוהה, הן בקרב העובדים והן בהנהלה, התורמת למימוש יעדי החברה.


 חברה אחראית

לשטראוס מסורת ארוכת שנים של אחריות, אתיקה ומעורבות חברתית, כחברה שחשוב לה לעשות עסקים בדרך טובה. כחברה שהמשימה שלה היא שיפור חיים של אנשים ברחבי העולם, אנו פועלים באחריות כלפי הצרכנים, העובדים והסביבה שלנו.


ב-7 השנים האחרונות, דורגנו במקום הגבוה ביותר על פי מדד מעלה. הקבוצה מעורבת בעשרות פרוייקטים חברתיים בקהילות השונות, שבהן היא פועלת. במסגרת זאת מושם דגש על שיפור תהליכים, במטרה לנהל את מכלול האחריות החברתית באופן המתקדם ביותר, בתחומים הנוגעים לתנאי העסקה, זכויות אדם, ספקים, איכות סביבה, אתיקה, שיווק וצרכנות ועוד.


כל זה נעשה מתוך אחריות לפתח מוצרים איכותיים, בריאים ומפנקים לצד תרומה לביסוס חברה בריאה.