שטראוס מים

שטראוס מים מתמחה בפתרונות למי שתיה איכותיים, טעימים ומטוהרים. אנו מפתחים, מייצרים ומשווקים מכשירים ידידותיים לסביבה המספקים מי שתיה חמים, קרים ומוגזים למדינות שונות בעולם. החברה הוקמה בשנת 2009, עם המיזוג של מיזם H2Q עם "תנה תעשיות" (שנרכשה ע"י שטראוס) המוכרת בשם תמי4.

שטראוס מים נחשבת למובילה טכנולוגית בתחום פתרונות למי שתיה. בין הפיתוחים הטכנולוגיים שלנו נמנית טכנולוגית הטיהור פורצת הדרך MAZE המסירה מזהמים ולכלוך מהמים תוך שמירה על המינרלים החיוניים.

שטראוס מים היא מותג גלובלי. אנו פועלים במדינות רבות בעולם ביניהן ישראל, סין ואנגליה. בישראל פועלת החברה תחת מותג קו המוצרים שלה תמי4 שנבחר לאחד ממאה המותגים המובילים בישראל.

אנו פועלים בסין בשותפות עם קבוצת Haier לשיווק ומכירת קו מוצרי WATERMAKER  שלנו המשלבים את טכנולוגיית הטיהור Maze.

באנגליה אנו פועלים בשת"פ עם קבוצת Virgin של ריצ'רד ברנסון, לשיווק המוצרים שלנו במדינה תחת המותג "Virgin Pure - improving life with Strauss Water".

מגוון המוצרים

tami4bubbleX
tami4bubbleX

היסטוריה

1971
תנה תעשיות (תמי4) מוקמת בקיבוץ נתיב הל"ה בישראל
1978
תנה תעשיות מפתחת את פתרון המים הראשון לבית: תמי 3
1987
תמי4 נרשם כפטנט בארה"ב והופך להיות בר המים המוביל בישראל
2009
קבוצת שטראוס רוכשת את תנה תעשיות. המיזוג של תנה עם מיזם H2Q של קבוצת שטראוס יוצר את חברת "שטראוס מים".
2011
שטראוס מים מקבוצת שטראוס חותמת על הסכם עם קבוצת Haier, ענק האלקטרוניקה הסיני, להקמת מיזם משותף בסין בתחום פתרונות מים ביתיים. המיזם המשותף עוסק בשיווק, מכירה ושירות של מוצרי שטראוס מים בסין. החברה החדשה שנקראת Haier Strauss Water השיקה את המוצרים הראשונים לשוק הסיני במהלך 2011.
2011
בסוף שנה זו שטראוס מים מקבוצת שטראוס חותמת על הסכם עם חברה מקבוצת Virgin, מחברות ההשקעות הגדולות בעולם, להקמת מיזם משותף. השותפות, המבוססת על פעילות שטראוס מים באנגליה (שהוקמה ב-2004), עוסקת בשיווק מכירה ושירות של מוצרי שטראוס מים באנגליה ואירלנד.