קוואקר

טעים בכל פעם מחדש.

אין כמו לפתוח את הבוקר בארוחת בוקר מזינה ובריאה לשמירה על תזונה מאוזנת. אז כיצד משלבים ארוחת בוקר טעימה שגם יכולה למלא אותך באנרגיה חיונית למשך כל היום?

הכירו את קוואקר - המותג המוביל בעולם למוצרי שיבולת שועל. מזה 130 שנה, מביא המותג את הבריאות של הקוואקר למיליוני צרכנים ברחבי העולם. שיבולת השועל נחשבת כ"דגן על" עתיר ברכיבים תזונתיים, ועשירה במיוחד בחלבונים מהצומח, בסיבים תזונתיים ובמינרלים כגון ברזל, סידן ומגנזיום. עובדה זו הופכת אותה לתוספת בריאה, מזינה וטעימה לארוחה, לארוחת בוקר בפני עצמה או לחטיף אנרגיה בריא במשך היום.

בנוסף, שיבולת שועל קלה להכנה ואפשר בקלות לשלב אותה במאכלים, תבשילים, מאפים, קינוחים ודייסות מפנקות ומזינות, ובכך לגוון את התזונה היומית שלכם ושל ילדיכם, להעשיר אותה בסיבים תזונתיים – וכמובן, בטעם נפלא.

100-200
זו כמות הקלוריות שדייסת קוואקר בדרך כלל מכילה למנה ללא תוספות מנה זו מכילה סיבי שיבולת שועל, פחמימות מורכבות, חלבונים מהצומח, המשפיעים על אפקט השובע ובנוסף מכילה ברזל וסידן.
1 מ- 4
קוואקר הוא אחד מארבעת היצרנים הגדולים בעולם של דגני בוקר, ביניהם קפטן קראנץ' ומרובעים.
הקפטן בראש
דגני הבוקר קפטן קראנץ' הם דגני הבוקר לילדים הנמכרים ביותר בארה"ב.
על הדרך
דייסות האינסטנט של קוואקר מאפשרות ליהנות מארוחת בוקר on-the-go טעימה ומזינה, הארוזה במנות אישיות וניתנת להכנה תוך דקות ספורות במיקרוגל.

משפחת המוצרים

קוואקר שיבולת שועל בשקית 500
קוואקר שיבולת שועל בשקית 500