טעם הטבע

הסיפור שלנו מתחיל בשדה. בדרום הארץ, בלב חבל הבשור, נמצאים השדות של החקלאים מהמובילים בארץ. מדי יום, עם אור ראשון נקטפים העלים והירקות הטריים ומגיעים למפעל שלנו. הם נשטפים, נארזים ונשלחים מיד לחנויות ברחבי הארץ תחת ליווי צמוד ובקרה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנחנו מאמינים שאכילה של ירקות צריכה להיות טעימה ומגוונת ומזמינים אתכם לקחת חלק בחוויה הזו שכולה מן הטבע.

הסלטים שלנו מורכבים ממגוון רחב של עלים וירקות שמרכיבים סלטים מושלמים. הסלטים הטעימים שלנו גם לשימוש אישי או זוגי כמנת פתיחה או כתוספת.

משפחת המוצרים

גזר דק דק 250 גר'
סימון תזונתי ב-100 גרם

עלי חסה בקופסא 250 גר'
סימון תזונתי ב-100 גרם

סלט קולסלאו 400 גר' בד"צ

נשנושי תירס זוגי 500 גר'
סימון תזונתי ב-100 גרם

שעועית אדומה מבושלת 475 גר'

עלי רוקט 150 גר'
סימון תזונתי ב-100 גרם
שאלה
האם בתהליך עיבוד הירקות של טעם הטבע הויטמינים נפגעים?
תשובה

המוצרים הינם ירקות שמקורם בשדה. התהליך במפעל אינו פוגם בירק אלא משמר את הערכים בצורה אופטימלית. שינויים בוויטמינים חלים בירקות באופן טבעי מתחילת הקטיף. אנו עובדים בתנאי עיבוד ואחסון אופטימליים על מנת למזער את השינויים הללו.

שאלה
מהו תהליך הגידול של הירקות במוצרי טעם הטבע?
תשובה

אופן גידול הירקות והעלים משתנה בהתאם לסוג הירק והעונה. קיימים כמה סוגי גידולים: גידול בחממות או בתי רשת וגידולים בשטחים פתוחים. ישנו פיקוח אגרונומי על הירקות משלב הזריעה ועד הקטיף. אנו עובדים עם מספר מועט של מגדלים. כולם מפוקחים לאורך כל שלבי הגידול. המגדלים עובדים בסטנדרט איכות ובטיחות מזון המחמיר ביותר של שטראוס.

שאלה
מהו אורך חיי המדף של מוצרי טעם הטבע?
תשובה

אורך חיי המדף לרוב המוצרים הוא כ10-11 ימים, כאשר המוצר מאוחסן בקירור. במידה והמוצר לא נשמר בקירור הוא מתקלקל והעלים מאבדים ממרקמם, וטעמם.