סיפור המותג שלנו

סיפור המותג שלנו

מותג שטראוס הוא מותג של אנשים אבל הוא גם מותג של חברה. הוא שם של משפחה אשר מייסדיה עלו לישראל מלאי אידאלים בשנות ה- 30 והקימו מחלבה קטנה. שטראוס הוא סיפור שהחל באנשים עם תשוקה למזון ואהבה לבני אדם, ומגיע מתוך ההבנה שמזון הוא דרך נהדרת לחבר בין אנשים, אבל מעבר לכל – שטראוס הוא מותג שחותר לשפר את חיי האנשים.

זהו מותג שפועל כדי להניע תנועה לשיפור, ששואף להביא להם פתרונות יצירתיים, חדשנות, קידמה, מזון בריא ומהנה בדרך עסקית שמקדמת טוב. שטראוס הוא מותג ששואף לשפר את איכות חיי האנשים על ידי הפיכת הדברים הבסיסיים לדברים נפלאים.

מותג החברה שלנו מכיל תחתיו תחומים רבים – הוא מספק מענה למגמות מזון עולמיות של בריאות ואיכות חיים יחד עם הנאה וכיף, ולצד המוצרים, הטכנולוגיות והחדשנות, המותג פועל מתוך ערכים ואחריות חברתית לקדם טוב, באמצעות הדרך שבה החברה והמותג פועלים.

דברו איתנו

אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
שלומי שפר
שלומי שפר
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לשלומי שפר
גלי פריד
גלי פריד
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל לגלי פריד

לוגו שטראוס

שם החברה

שם החברה

אנו חברה משפחתית. בחרנו לכתוב את שם החברה, שטראוס, כחתימה אישית, כדי לסמל שגם כאשר אנחנו חברה גלובלית, אנו שומרים על ההיסטוריה המשפחתית ועל האופי הייחודי שלנו. בחרנו לכתוב את שם החברה כחתימה אישית כי היא מסמלת את הדרך שלנו, לפעול בכל מקום בעולם, להניע שיפור, לייצר שיתופי פעולה, לגרום לעובדים שלנו למדוד את עצמם דרך השיפור שהם יוצרים, להיות גאים במקום עבודתם וליצור רווחים בדרך טובה.
הסמל

הסמל

אנחנו מאמינים בגיוון ובעושר שהוא יוצר. הגיוון מתבטא בעסקים שלנו, בשלל הקטגוריות בהן אנו פועלים, בשותפויות שאנחנו יוצרים ובאנשים שלנו שמגיעים מתרבויות שונות. הסמל שלנו מבטא בצבעוניות שלו את האמונה שלנו בגיוון.
הצבעים

הצבעים

קשת הצבעים מחזקת את תחושת הגיוון ובו בזמן מייצגת את צבעי הטבע. יחד – הצבעים מבטאים את מי שאנחנו, את השאיפות שאנחנו חולקים, את התשוקה בה אנחנו עושים דברים את הדרך שלנו להתחבר לאחרים ואת המשימות המרגשות והמרתקות אליהן אנחנו מחויבים.