סיפור המותג שלנו

מותג שטראוס הוא מותג של אנשים אבל הוא גם מותג של חברה. הוא שם של משפחה אשר מייסדיה עלו לישראל מלאי אידאלים בשנות ה- 30 והקימו מחלבה קטנה. שטראוס הוא סיפור שהחל באנשים עם תשוקה למזון ואהבה לבני אדם, ומגיע מתוך ההבנה שמזון הוא דרך נהדרת לחבר בין אנשים, אבל מעבר לכל – שטראוס הוא מותג שחותר לשפר את חיי האנשים.

זהו מותג שפועל כדי להניע תנועה לשיפור, ששואף להביא להם פתרונות יצירתיים, חדשנות, קידמה, מזון בריא ומהנה בדרך עסקית שמקדמת טוב. שטראוס הוא מותג ששואף לשפר את איכות חיי האנשים על ידי הפיכת הדברים הבסיסיים לדברים נפלאים.

מותג החברה שלנו מכיל תחתיו תחומים רבים – הוא מספק מענה למגמות מזון עולמיות של בריאות ואיכות חיים יחד עם הנאה וכיף, ולצד המוצרים, הטכנולוגיות והחדשנות, המותג פועל מתוך ערכים ואחריות חברתית לקדם טוב, באמצעות הדרך שבה החברה והמותג פועלים.

לוגו שטראוס

שם החברה

שם החברה

אנו חברה משפחתית. בחרנו לכתוב את שם החברה, שטראוס, כחתימה אישית, כדי לסמל שגם כאשר אנחנו חברה גלובלית, אנו שומרים על ההיסטוריה המשפחתית ועל האופי הייחודי שלנו. בחרנו לכתוב את שם החברה כחתימה אישית כי היא מסמלת את הדרך שלנו, לפעול בכל מקום בעולם, להניע שיפור, לייצר שיתופי פעולה, לגרום לעובדים שלנו למדוד את עצמם דרך השיפור שהם יוצרים, להיות גאים במקום עבודתם וליצור רווחים בדרך טובה.
הסמל

הסמל

אנחנו מאמינים בגיוון ובעושר שהוא יוצר. הגיוון מתבטא בעסקים שלנו, בשלל הקטגוריות בהן אנו פועלים, בשותפויות שאנחנו יוצרים ובאנשים שלנו שמגיעים מתרבויות שונות. הסמל שלנו מבטא בצבעוניות שלו את האמונה שלנו בגיוון.
הצבעים

הצבעים

קשת הצבעים מחזקת את תחושת הגיוון ובו בזמן מייצגת את צבעי הטבע. יחד – הצבעים מבטאים את מי שאנחנו, את השאיפות שאנחנו חולקים, את התשוקה בה אנחנו עושים דברים את הדרך שלנו להתחבר לאחרים ואת המשימות המרגשות והמרתקות אליהן אנחנו מחויבים.