הגשת בקשה לתמיכה אסטרטגית - קרן שטראוס למען הקהילה

הגשת בקשה לתמיכה אסטרטגית - קרן שטראוס למען הקהילה

קול קורא להגשת בקשות תמיכה לשנת 2017

קרן שטראוס למען הקהילה

המשימה שלנו בקבוצת שטראוס היא לשפר את חייהם של אנשים ברחבי העולם, על ידי יצירת פלאות מחומרי הגלם הבסיסיים ביותר. 

במסגרת זו, אנו ממשיכים גם השנה להעמיק את הפעילות שלנו בקידום אורח חיים מאוזן ובריא, גם על ידי שיפור מתמיד של המוצרים שלנו וגם באמצעות השקעה ותמיכה במיזמים חברתיים המקדמים מטרה זו, מתוך הכרה בחשיבות התפקיד שיש לנו כחברת מזון ומשקאות בזירה זו.

אורח חיים בריא מסתמך במידה רבה על יכולתו של האדם לשלב ולאזן באופן מושכל בין מרכיבי תזונה מגוונים ואופני צריכתם, כמו גם לשלב ולאזן בין מרכיבים של אורח חיים פעיל והפוגות. 

לצד זאת, אנו ממשיכים לקדם ולתמוך בהעצמה כלכלית של נשים, מתוך הבנה שכחברת מזון ומשקאות גלובלית, הפועלת במגוון רחב של מדינות, באמצעות מגוון של קטגוריות מוצריות ומותגים, ומעסיקה מגוון רחב של עובדים בכל העולם, עלינו לקדם גיוון מגדרי, הן בתוך שטראוס והן מחוצה לה בפעילות ההשקעה החברתית שלנו, בדגש על העצמה תעסוקתית וכלכלית.

אנו מזמינים הגשת בקשות תמיכה לשנת 2017, מארגונים חברתיים המקדמים ומפעילים בישראל, כליבת פעילותם העיקרית, פרויקטים בשני תחומים אלו:

פרויקטים לקידום אורח חיים בריא ותזונה מאוזנת באמצעות חיזוק יכולות האיזון של האדם בתחומי תזונה ופעילות גופנית, בין היתר, באמצעות חינוך, פיתוח מודעוּת והקניית יכולות; הקמת תשתיות קהילתיות או יצירת מסגרות ליישום; הכשרת סוכני שינוי בקהילה; או הנגשת תזונה מאוזנת ומקיימת.

פרויקטים לקידום העצמה כלכלית לנשים באמצעות פיתוח כלים ויכולות המסייעים להשתלבות במעגל התעסוקה; הקמת תשתיות קהילתיות מקומיות או חוצות לפיתוח יזמות עסקית או יצירת מסגרות לפיתוח יכולות אלו; הכשרת סוכני שינוי בקהילה וכיו"ב.

על הגופים הפונים בבקשת תמיכה לעסוק באחד מנושאים אלו כליבת פעילותם העיקרית ולעמוד בקריטריונים הבאים: 

1. עמותות רשומות בלבד.

2. עמותות הקיימות 3 שנים ומעלה ופרויקטים בעלי ניסיון מוכח של שנתיים-שלוש לפחות. 

3. קיומם של אישור ניהול תקין, אישור ניהול ספרים, אישור ניכוי מס במקור, ואישור לעניין תרומות סעיף 46 א'.

4. עמותות שאינן פוליטיות, דתיות או אשר פועלות אך ורק למען סקטור מסוים בציבור.

5. לא ניתן להגיש בקשות תמיכה לפרויקטים העוסקים בקידום מודעות ו/או פתרון למחלות ספציפיות.

6. ארגונים אשר כבר נתמכו בעבר ע"י קרן שטראוס למען הקהילה, יכולים להגיש בקשה ובלבד שתפורט בה אופן ניצול תמיכת קבוצת שטראוס בשנים קודמות, בטופס הבקשה.

ניתן להגיש את בקשות התמיכה על גבי טופס זה , עד ליום ב' 3.7.2017 בסוף היום, ושליחתו לעידית מרלי, אחראית קשרי קהילה ותרומות למייל idit.marelly@strauss-group.com . בשאלות ניתן לפנות ל-04-9018034

בהצלחה!

 

צרו איתנו קשר