חזרה

לכבוד יום האישה: עופרה שטראוס התארחה באירוע הנשים הגדול ביותר בעדה הדרוזית

מתוך חדשות ומדיה, ישראל ,שטראוס ישראל
11/03/15

אתמול, ה 10/3, במסגרת אירועי יום האישה הבינלאומי, המתפרסים על פני השבוע כולו, הצטרפה יו"ר הקבוצה, הגב' עופרה שטראוס לאירוע המרכזי של נשות העדה הדרוזית בבית ג'אן.

במהלך האירוע הוענקו אותות הוקרה לנשים מובילות ומצליחות בחברה הדרוזית והתקיים פאנל בנושא מעמד האישה הדרוזית בהשתתפות נשים מובילות במגזר הדרוזי. בין הדוברים, הייתה אישרח עזאם, מייסדת עמותת אל מנהאל, עמותה המתמקדת בעידוד ההשכלה הגבוהה אצל נשים דרוזיות, שיפור וקידום מעמד האישה הדרוזית ועידוד מעורבותה בחברה. עידוד וסיוע למשפחות שכולות, אלמנות ונשים מוכות. אישרח הייתה בין מקבלות אות ההוקרה. 

עופרה שטראוס נואמת בביקור בבית ג'אן

במהלך האירוע הודתה הגב' שטראוס לנשים על ההזדמנות לקחת חלק בחגיגות שלהן: "ביום האישה הבינלאומי השנה, יותר משנים קודמות, החיבור של הנשים לחברה יותר משמעותי. הגיע הזמן להשמיע את הקול, לתרום ולהשפיע בחברה, לא משנה איפה ובאיזה כפר… החברה הדרוזית היא חלק כל כך משמעותי עבורי. באתי בעיקר להגיד תודה שהזמנתן אותי. היה לי חשוב לבוא לפה כשהנושא הוא שוויון זכויות, שוויון הזדמנויות ונשים בחברה ישראלית. לבוא לכאן ולראות אלפי נשים דרוזיות. חלקן דרך אגב עובדות בשטראוס וחלקן קרובות משפחה של עובדות שטראוס, בשבילי זו הזדמנות להכיר נשים בחברה דרוזית."

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס