חזרה

Tres Coracoes , חברת הקפה המובילה בברזיל רוכשת את מותגי הקפה של חברת Cia Iguaçu

מתוך חדשות ומדיה, ברזיל ,שטראוס קפה
21/03/16

 Tres Coracoes המצויה בבעלות משותפת של שטראוס קפה וסאו מיגל אחזקות, מודיעה היום על חתימה על הסכם עם Cia Iguacu, שחקנית קפה הנמס השנייה בגודלה בשוק הקפה הנמס בברזיל.

Cia Iguacu הינה חברה פרטית (בבעלות קבוצת Marubeni היפנית) הפעילה בתחומים רבים, בהם תעשיית המזון. ההסכם בין החברות כולל את רכישת הפעילות המיוחסת למותגי הקפה הקמעונאיים (Igacu, Cruseiro, Amigo ), וכן מוצרים נלווים, של Cia Iguacu בדרום אמריקה, ובכלל זאת בברזיל. ההסכם גם כולל הסכם ייצור  של המותגים המדוברים. ההסכם טעון אישור של הרשויות הרגולטוריות בברזיל.

ההסכם יחזק את מעמדה של  Tres Coracoesבשוק הקפה המקומי. החברה מהווה היום מובילת שוק הקפה הטחון והקלוי ועם יישומו של ההסכם תחזק את מעמדה התחרותי בשוק הקפה הנמס, ולמעשה תהפוך אותה לשחקנית הקפה הנמס השנייה בגודלה בברזיל. הסכם זה יאפשר לחברה לייצא מוצרים נוספים בדרום אמריקה דרך יכולות היצוא החזקות של מותגי Cia Iguacu.

 

תומר הרפז, מנכ"ל חברת שטראוס קפה: " חברת הקפה הבינ"ל של שטראוס מבצעת היום צעד חשוב נוסף בהתרחבותה הגלובלית באמצעות חיזוק מעמדה של חברת הקפה בברזיל, השותפות בינינו ובין סאו מיגל אחזקות. ברזיל הינה יצרנית הקפה הגדולה בעולם והשוק הברזילאי הוא השני בגודלו ומאוד אסטרטגי עבורנו ועבור השותפה שלנו. 

Tres Coracoes הינה מובילת שוק הקפה בברזיל. לאחר ההסכם היא תהפוך לשחקנית השנייה בשוק הקפה הנמס ובכך תשפר את מעמדה הכולל. בכוונתנו להמשיך ולהשתמש בידע ובמומחיות שלנו בעולמות הקפה בשווקים שונים כדי להביא לצרכנים ברחבי העולם את מוצרי הקפה המובילים והאיכותיים ביותר".

 

 

למידע Tres Coracoes לחצו כאן >

 

למידע נוסף אודות שטראוס קפה לחצו כאן>

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס