חזרה

Tres Coracoes רוכשת את עסקי הקפה של חברת ITAMARATY בברזיל

מתוך חדשות ומדיה ,קפה, ישראל, ברזיל ,שטראוס קפה
07/12/14

מובילת שוק הקפה בברזיל, המצויה בבעלות משותפת של שטראוס קפה וסאו מיגל אחזקות, רוכשת את עסקי הקפה של יצרנית הקפה הקלוי והטחון הרביעית בגודלה בדרום ודרום מזרח ברזיל ובכך מחזקת את מעמדה התחרותי במדינה

חברת Tres Coracoes, המצויה בבעלות משותפת של שטראוס קפה ושל חברת סאו מיגל אחזקות, מודיעה היום על רכישת עסקי הקפה של חברת ITAMARATY . החברה הינה חברה פרטית (בבעלות קבוצת J.Marino) הפעילה בדרום ודרום-מזרח ברזיל ועוסקת בייצור והפצה של מוצרי קפה תחת מותגים שונים. החברה מהווה השחקן הרביעי בגודלו (מבחינת נתחי שוק) בדרום ודרום מזרח ברזיל בקטגוריית שוק הקפה הקלוי והטחון, יש להדגיש ששוק הקפה הקלוי והטחון מהווה 90% משוק הקפה הברזילאי בכללותו.

רכישת עסקי הקפה של החברה כוללת את רכישת מותגי החברה (Itamaraty, Londrina, Charm, Ouriborn, Americano and Cafeare) וזכויות השימוש בהם, ובכך תחזק חברת הקפה בברזיל את מעמדה התחרותי בדרום ברזיל. העסקה תמומן ממשאבי הפיננסים של חברת Tres Coracoes.

גדי לסין, נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס: "זהו צעד נוסף במימוש אסטרטגיית ההתרחבות הבינלאומית של קבוצת שטראוס ושל שטראוס קפה אשר מובילה את שוק הקפה בברזיל וממשיכה ביישום האסטרטגיה לחיזוק מעמדה התחרותי . לצד כניסת החברה לתחום מכונות וקפסולות הקפה בשנה החולפת רכישת המותגים תחזק את פעילות החברה גם בדרום ברזיל".

תומר הרפז, מנכ"ל שטראוס קפה: ״שטראוס קפה ממשיכה להתחזק תוך ביצוע השקעות בחברת הקפה בברזיל. הרכישה תורמת לחיזוק המעמד התחרותי של החברה, מאפשרת למצות סינרגיות ומגדילה את נתח השוק בדרום ברזיל, אזור בו יש לנו פוטנציאל גידול וצמיחה משמעותיים.. נמשיך לפעול לחזק את פעילותה של החברה המהווה חברת הקפה המובילה בברזיל".

על (3C)Tres Coracoes :

C3 הינה חברה משותפת לחברת שטראוס קפה ולסאו מיגל אחזקות. החברה הינה מובילת שוק הקפה בברזיל ומחזיקה בנתח שוק של 22.3% בברזיל. החברה מתמקדת בייצור והפצה של קפה קלוי וטחון, וכן מייצרת ומוכרת מוצרים נלווים (מוצרי תירס, פילטרים של קפה, קפוצ'ינו, שוקו, אספרסו ואבקות שתייה). החברה הינה הבעלים של מותגים מובילים ובהם Santa Clara, Kimimo, 3 Coracoes, Pimpinela, Principal, Claralate, Dona Clara, Claramil , Frisco. החברה מחזיקה ב-24 אתרי ייצור ברחבי ברזיל (בעיקר בצפון, צפון מזרח ודרום המדינה).

 על שטראוס קפה:

שטראוס קפה הינה חברת קפה גלובלית עם מכירות שנתיות של למעלה ממיליארד דולר. החברה בנתה מותגי קפה מקומיים המחזיקים בעמדות הובלה בשווקים שונים ובהם ברזיל, פולין, רומניה, סרביה רוסיה, אוקראינה וישראל. החברה מייצרת מוצרי קפה נמס, טחון, קלוי, קפוצ'ינו, אספרסו ומוצרים נלווים. החברה גם מייצרת פתרונות צריכת קפה מחוץ לבית. לחברה 14 אתרי יצור ברחבי העולם והיא מעסיקה 6000 עובדים. שטראוס קפה ממשיכה לפתח את עסקיה ומותגיה בכדי לייצר חווית קפה המשלבת טעם ואותנטיות מקומיים לקהל הולך וגדל של צרכנים ברחבי העולם. בשנת 2013 מחזור המכירות של החברה על כ-3.944 מיליארד ₪.

לפרטים:

אסנת גולן, סמנכ"ל תקשורת, דיגיטל ודוברת הקבוצה

052-8288111

גיל מסינג, מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל

054-2525272

משפחת המוצרים של חברת Itamaraty

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס