חזרה

טעמי השוק של מחנה יהודה..

מתוך חדשות ומדיה ,ירקות טריים, ישראל ,שטראוס ישראל
22/01/14

לראשונה: אחלה של שטראוס מזמינה את הציבור הרחב לסיורים קולינארים מודרכים בשוק מחנה יהודה

רישום מראש באתר http://www.achla-strauss.co.il/ הסיורים יתקיימו בכל יום שישי במהלך שלושת החודשים הקרובים. ההשתתפות בסיורים ללא עלות.

לאור הצלחת מהלך "רק סלק" של סלטי אחלה טעמי השוק של שטראוס בשוק מחנה יהודה ממשיכה "אחלה" את שיתוף הפעולה עם שוק מחנה יהודה ומזמינה גם את הקהל הרחב לבוא, לטעום, להרגיש, להריח ולהתנסות במקום בעל מגוון הטעמים הרחב ביותר, אשר אליו גם מגיעים הירקות הטריים ביותר.

בכל יום שישי החל מה-17.1 ולמשך שלושה חודשים תקיים אחלה סיורים מודרכים בהנחייתה של השפית טלי פרידמן שגם "ניצחה" על דוכן הסלק של אחלה שטראוס בשוק, שהציע לעוברים ושבים בשוק מעדני סלק בחודש שעבר.

הסיורים מיועדים לכל המשפחה וניתן להירשם אליהם באתר האינטרנט של אחלה שטראוס http://www.achla-strauss.co.il/  (מספר המקומות מוגבל). הסיורים הינם סיורים קולינרי בדוכנים השונים: דוכני הירקות, התבלינים, הגבינות, הטחינה להיכרות עם הריחות והטעמים השונים. בסיום הסיור מוזמנים המשתתפים לכוס יין וכיבוד קל באטליה של טלי פרידמן, הממוקם בלב שוק מחנה יהודה.

הסיור בשוק מחנה יהודה כולל, כאמור, היכרות עם המקום הססגוני והתוסס, הטעמים, הריחות והאנשים. המפגש לנרשמים מראש בכל יום שישי בשעה 9:00 ב"ארומה" בשוק מחנה יהודה, רחוב "מחנה יהודה" וההשתתפות היא על בסיס מקום פנוי עד גמר המלאי. משך הסיור הינו כשעתיים וכאמור ההשתתפות הינה ללא עלות.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס