חזרה

שטראוס מים ישראל בשת"פ עם הפסטיגל:

מתוך חדשות ומדיה ,מים, ישראל ,שטראוס מים
18/12/11

הבקבוקים המיוחדים יימכרו בנקודות מכירה במופעי הפסטיגל – 

"i פסטיגל GAME ON" ו-"מותק של פסטיגל 4", ובערוצי תקשורת נוספים

הבקבוקים יוצעו למכירה במהלך תקופת הפסטיגל במהלך דצמבר ועד ה-12 בינואר במחיר של 69 שקל לבקבוק.

בין כוכבי הפסטיגל שיופיעו על הבקבוקים: יהודה לוי, עוז זהבי, עדי הימלבלוי, מירי מסיקה, אלי יצפאן, טוביה צפיר ועוד

במסגרת מופעי הפסטיגל – "i פסטיגל GAME ON" ו-"מותק של פסטיגל 4", תקים שטראוס מים ישראל דוכני מכירה מיוחדים בהם תשווק את בקבוקי המים הממותגים לצד מכשירי תמי בר פרימו ופמילי בר, שיציעו מים איכותיים לרווחת האורחים במופעים.

אורית גרינבוים ליפסקי, מנהלת השיווק שטראוס מים ישראל (תמי 4): "מטרת שיתוף הפעולה היא לחזק את החיבור לערך המשפחתיות ואת העובדה שחברת  שטראוס מים ישראל עם המותג תמי 4 מעניקים פתרונות לשתיית מים גם מחוץ לבית. אנו גאים להוביל שיתוף פעולה שכזה שעוזר להשריש את הנושא האקולוגי ואיכות הסביבה בקרב הילדים והמשפחה. בנוסף, הצבת המכשירים במקום מאפשרת לנו להיענות לדרישת הלקוחות להתרשם, להתנסות ולחוות את איכות מוצרינו, טעם המים, עיצוב וגודל הברים "

אודות שטראוס מים ישראל

 

שטראוס מים ישראל מקבוצת שטראוס, מחזיקה במותג תמי 4, שהוא המותג המוביל בישראל בתחום בר המים הביתי. פעילות החברה מתמקדת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות לטיהור, סינון, חימום וקירור מי השתייה. מוצרי החברה מיוצרים בישראל במפעל הממוקם בעמק האלה, סמוך לקיבוץ נתיב הל"ה. המפעל מייצר מדי חודש אלפי מכשירים לשוק המקומי והבינלאומי ומוצרי בר המים הביתי של תמי4 נמצאים כיום בלמעלה מ-  400 אלף בתים ובתי עסק בישראל.

הבטחת החברה לשפר את איכות החיים של אנשים ע"י הפיכת מים לפלא , החברה עושה זאת באמצעות פיתוח מוצרים מתקדמים המספקים את פתרונות השתייה הטובים ביותר ומתן שירות בלתי מתפשר מתוך מחויבות מלאה ללקוחות ולאיכות המוצרים. החברה רואה חשיבות עליונה בנושא הבריאות ולכן כל החלקים המרכיבים את מתקני המים הינם מ"פלסטיק מאושר מזון" המאושר לבוא במגע עם מים ואוכל.

מוצרי תמי 4 מצטיינים בטכנולוגיות חדשניות, תפיסה עיצובית מתקדמת והנדסת אנוש חכמה במיוחד ועומדים בכל התקנים המחמירים ביותר.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס