חזרה

שטראוס מים מציגה חדשנות טכנולוגית ומוצרית בתערוכת המים הבינ"ל Aqua Tech

מתוך חדשות ומדיה ,מים, ישראל, סין ,שטראוס מים
26/06/14

אתמול, ה-25 ביוני, נפתחה תערוכת Aqua Tech – התערוכה הבינ"ל הגדולה ביותר בתחום המים והטיפול בהם, זו השנה השביעית, בשנגחאי, סין.

התערוכה מהווה מוקד מפגש מרכזי עבור מובילי השוק בתחום המים באסיה בפרט, ובקרב חברות המים המובילות בעולם בכלל. התערוכה מרכזת אליה למעלה מ-1,000 ביתנים המייצגים חברות מיותר מ-30 מדינות מרחבי העולם. התערוכה כוללת סמינרים, הרצאות מיוחדות ותצוגות ייעודיות לנושאי המים ופתרונות שונים לאתגרים הקיימים בסין ובאסיה ביחס למים ולהיעדר מים איכותיים לצרכים של האוכלוסייה הגדולה במדינה.

AquaTech_02

חברת שטראוס מים סין, זרוע הפעילות של חברת שטראוס מים במדינה, השתתפה בתערוכה כחברה מובילה בתחום הפתרונות למי השתייה, במקום בו אתגרי המים נחשבים לאתגרים מרכזיים מאוד.

במסגרת התערוכה, הציגה שטראוס מים סין את הפיתוחים הטכנולוגיים והמוצרים החדשים של שותפות שטראוס מים וקבוצת HAIER  הסינית הממחישים את החדשנות של החברה בתחום המים. המוצרים שהוצגו בתערוכה כוללים: שלושה מוצרים חדשים, מטהר מים חדש ואפליקציה מתקדמת הצפויה לשמש את הצרכנים לאורך השנים הקרובות במדינות השונות בהן פועלת שטראוס מים.

AquaTech_01

בתערוכה נכחו יו"ר קבוצת שטראוס, עופרה שטראוס ומנכ"ל שטראוס מים, רמי רונן. עוד נכח בתערוכה שר התיירות עוזי לנדאו, אשר ביקר בדוכן של שטראוס מים, מלווה בקונסול הכללי של ישראל בשנגחאי ארנון פרלמן. השר התרשם מהטכנולוגיה הישראלית לטיהור מים בשימוש במכשירים בסין ומשיתוף הפעולה בין חדשנות של חברה ישראלית לבין היכרות מעמיקה של חברה סינית מפתחת פתרונות מתקדמים ואפקטיביים לצרכן הסיני.

יו"ר הקבוצה, עופרה שטראוס, אמרה במסיבת העיתונאים: "השותפות בין שטראוס והאייר מהווה סמל לשותפות ההולכת וגוברת בין מדינת ישראל לרפובליקה העממית של סין. השילוב של טכנולוגיה ישראלית פורצת דרך עם הניסיון והיכולות של קבוצת האייר בשוק הסיני, מספק את המוצרים החדשניים והמתקדמים ביותר עבור הצרכן הסיני שזקוק למים נקיים וראויים לשימוש עבור בני משפחתו והקרובים לו. אנחנו גאים להיות כאן היום ולסמן שלב נוסף במסע ההתפתחות המקומי של האייר-שטראוס מים".

AquaTech_03

רמי רונן, מנכ"ל שטראוס מים, אמר באירוע: "אנחנו פעילים בסין כבר כמה שנים והגענו לרמת שביעות רצון של כ-90% בקרב הלקוחות של החברה בסין. עם הזמן, אנחנו מרחיבים את היצע המוצרים שאנו מציעים לצרכן הסיני, מתאימים את עצמנו לדרישות המשתנות בשוק ומספקים את מכשירי המים המתקדמים והחדשניים ביותר בשוק. אנחנו רואים בשוק הסיני יעד פעילות אסטרטגי של החברה ומאמינים בשותפות המקומית שלנו עם האייר".

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס