חזרה

שטראוס משיקה את קפה Balance התורם לתחושת שובע

מתוך חדשות ומדיה ,קפה, ישראל ,שטראוס ישראל
06/10/13

מפסיקים לנשנש אחרי החגים:

שטראוס משיקה אתBALANCE התורם לתחושת שובע

שטראוס משיקה מחדש את BALANCE  אבקה להכנת משקה קפה המכילה סיבים תזונתיים וחלבונים הידועים כתורמים לתחושת שובע ושומרים על טעמו המשובח של המשקה.

נדב ארנס, מנכ"ל שטראוס קפה ישראל, אמר בעקבות ההשקה: "כחברה המובילה את שוק הקפה בישראל, יש לנו מחויבות בלתי פוסקת להתחבר למגמות צרכנים בארץ ובעולם ולהציע לצרכן חידושים רלוונטיים בתחום. לאחר שנתיים של מחקר מעמיק החלטנו להחזיר את המוצר למדפים. זיהינו שהצרכנים מחפשים תועלות וערך מוסף במוצרים אותם הם  צורכים על בסיס יומי, והקפה מהווה בסיס טוב למוצרים מסוג זה. אנו שמחים לחזור ולהגיש לצרכנים משקה קפה מיוחד ומשופר, המכיל סיבים תזונתיים וחלבונים הידועים כתורמים לתחושת שובע".

בעידן שבו קיימת מודעות גבוהה לבריאות, ואיכות חיים, הצרכנים מחפשים פתרונות לשמירה על אורח חיים נכון ובריא שיאפשרו להם, בין היתר למתן את הצורך בנשנושים בין הארוחות.

משקה קפה BALANCE הינו מוצר פונקציונלי וחדשני המהווה חידוש עולמי, שכן לראשונה בעולם פותח משקה המכיל קפה ברזילאי מלא ועשיר, בשילוב סיבים תזונתיים וחלבונים, הידועים כתורמים לתחושת שובע.  הסיבים והחלבונים שומרים על טעמו המשובח של הקפה ומעניקים חווית קפה מושלמת. המוצר אינו מכיל תוספי טעם וריח.

משקה קפה BALANCE מכיל שילוב של סיבים תזונתיים שמקורם בצמח התירס והעולש בשילוב עם חלבונים שמקורם בחלבוני חלב. שילוב זה ידוע כתורם לתחושת שובע.

מנתונים שאספו בשטראוס קפה, עולה כי אחת מהאסטרטגיות החדשות במחקר בהשמנה הוא חיפוש אחרי מזונות פונקציונאליים שמצד אחד יהיו בריאים ודלי קלוריות, ומצד שני יגרמו להרגשה של שובע לפרקי זמן ארוכים.

ישנן עדויות בספרות שאכן סיב האינולין ( עולש)  מסוגל להשפיע על ההורמונים האחראים לתחושות השובע והרעב . גורם תזונתי נוסף בריא ודל קלוריות שיכול להיות מרכיב במזון הפונקציונאלי ויכול פיזיולוגית להשפיע על  הרגשת השובע הוא חלבון מי גבינה. חלבון מי גבינה מתמוסס בקלות במים חמים, בחלב, וכו'.

שילוב שלושת המרכיבים: הסיבים המסיסים(מתירס ועולש) וחלבון מי גבינה, יתרמו לבקרה משמעותית יותר בהורמונים המשפיעים על תחושות השובע/ הרעב

מנת BALANCE (9 גרם) מכילה 4.8 גרם של סיבים תזונתיים המהווים 13%-23% מכמות הצריכה היומית המספקת של סיבים תזונתיים (לפי הDRI's) . כמו כן מנת באלאנס מכילה 50 מ"ג קפאין בדומה לכפית אחת של קפה נמס. 

המארז מכיל 20 יחידות (שקיות) של 9 גרם לשקית. משקל נקי כולל: 180 גרם.

כשרות: כשר חלבי בהשגחת הרב ח.חדד הרבנות לוד.

מידע נוסף על המוצר ניתן למצוא באתר ייעודי של קפה באלאנס www.cafe-elite.co.il/balance

 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס