חזרה

מותגי שטראוס בדירוג 100 המותגים המובילים בישראל לשנת 2012

מתוך חדשות ומדיה ,חטיפים מלוחים, ישראל ,שטראוס ישראל
12/07/12

שמונה מהמותגים של קבוצת שטראוס דורגו ברשימת 100 המותגים המובילים במדד המותגים מטעם המגזין הכלכלי "גלובס".
המדד, שנעשה בשיתוף עם חב' ייעוץ כלכלי וחברות ייעוץ אסטרטגי, מתפרסם  בגיליון מיוחד המציג את "מדד המותגים" – 100 המותגים החזקים בשוק הישראלי לשנת 2012.

את מגוון המותגים של שטראוס ברשימה המכובדת,  פותח קפה עלית במקום ה- 21, דנונה במקום ה- 22, יטבתה במקום ה- 23, מילקי במקום ה- 26, אחלה במקום 48, שוקולד פרה במקום 58, תפוצ'יפס במקום 78 ופסק זמן סוגר את הרשימה במקום 83.

להלן מספר אמירות מתוך נימוקי השופטים בבחירת המותגים:

קפה עלית– "המותג ממשיך להתחזק ואף עולה שני שלבים בדירוג. קבוצת שטראוס המשיכה גם בשנה החולפת לתמוך במותג באמצעות מגוון פעילויות. בקטגוריית הקפה הטורקי עלתה עם קמפיין בכיכובו של יוסי בניון והמשיכה גם בפעילויות קד"מ כדוגמת קפה טורקי בדרכים".

דנונה- "למרות הפגיעה הכוללת בקטגוריית היוגורט, בגלל המחאה החברתית, דנונה רושם את השחיקה הנמוכה ביותר. המהלך הגדול של השנה היה השקת דנכול. היא השיקה גם את גרנד דנונה בטעמי תות,  מארז שישייה בטעם בננה.  הקיץהושקו גם כמה מוצרי יוגורט פרי, שכללו אוכמניות, תות ובננה־אננס".

יטבתה– "המותג רושם התחזקות ועולה שלושה שלבים בדירוג. המותג מצליח לשמור על עוצמתו בקטגוריית החלב המועשר, הזוכה לפרמיה גבוהה מהצרכן. המותג חתם את שנת 2011 עם עלייה במכירות, על רקע התרחבות המותג לשוק הניגרת (אשל,לבן ושמנת חמוצה)".

מילקי– "שטראוס המשיכה גם במהלך השנה החולפת להציג חדשנות במוצר. שטראוס הציעה למשך שבועות ארוכים מילקי במחיר של עשרה שקלים בלבד. המהלך האגרסיבי של שטראוס והורדת המחיר החזירו למילקי את המכירות בתקופה די קצרה".

אחלה- "מותג הסלטים עלה שלושה שלבים בדירוג. את החודשים הראשונים של 2011 הקדישה החברה לחדשנות מוצרית, ובין היתר השיקה סדרת ירקות קלויים על האש, הרחיבה את מוצריהמטבלים והשיקה חומוס עשיר בטחינה. החברה חתמה את השנה עם השקה של יותר מ-30 סלטים חדשים".

שוקולד פרה– "המותג פרה של שטראוס דילג בקלילות מעל המחאה החברתית  ורושם עלייה יפה בשווי.  התחזקות המותג באה על רקע עליי במכירות ועלייה בפרמיה.

השנה השיק המותג מהלך חדשני שנועד להתמודד עם העובדה שישראלים צורכים יותר שוקולד בחורף, והוציא שוקולד השומר על מרקם של מוס במקרר".

תפוצ'יפס "מותג החטיפים השני הנמכר ביותר בישראל. הגידול במכירות המותג תפוצייפס הושג בזכות שורה של חדשנויות ששטראוס עשתה במותג בשנה החולפת. היא השיקה את תפוצ׳יפססטיקס, סדרת מוצרי תפוצ׳יפס של השף אייל שני והשיקה תפוצ׳יפס קידס סטיקם בטעם קטשופ".

פסק זמן– "המותג החזיר השנה לאוויר את הפרסומת המוכרת של האצן באפריקה שלוקח פסק זמן באמצע הריצה, ותמך בפעילות דיגיטל, תוך  התאמה לקו המוצרים החדש. במהלך השנה נוספו טעמים ופורמטים חדשים, כמו פסק זמן טו גוד שהושק בטעמי קרם אגוזים וכדורי שוקולד ומהדורה של פסק זמן משפחתי בטבלאות".
דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס