חזרה

סאם בורג'ס מונה למנכ"ל מקס ברנר העולמית

מתוך חדשות ומדיה ,שוקולד ומתוקים, ארה''ב ,מקס ברנר
02/08/11

גדי לסין, נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס, וגיורא בר דעה, יו"ר דירקטוריון מקס ברנר, הודיעו היום על מינויו של סאם בורג'ס למנכ"ל מקס ברנר העולמית

 

גיורא בר דעה, יו"ר דירקטוריון מקס ברנר ומנכ"ל טרי, חברת הסלטים והמטבלים הבינלאומית המשותפת של שטראוס ופפסיקו, אמר היום:

"אני שמח לברך את סאם בורג'ס על הצטרפותו לקבוצת שטראוס כמנכ"ל החדש של מקס ברנר. סאם הינו מנהל בעל רקע ניהולי עשיר ומוכח ונסיונו המגוון בניהול רשתות מסעדות, הוא בעל חשיבות רבה לחברת מקס ברנר, הנמצאת כיום בתנופה, לאחר פתיחתם של  ארבעה סניפים חדשים בארה"ב בשנים האחרונות.

 

אני מאחל לסאם הצלחה רבה בתפקידו החדש. אני מלא בטחון ביכולות המצוינות של סאם ובמחויבותם של האנשים הנפלאים שלנו להמשיך ולהוביל את החברה לקפיצת המדרגה הבאה."

סאם הוא דירקטור מוסמך וחבר פעיל במועצה הלאומית לדירקטורים בתאגידים בארה"ב, עם השכלה בלימודי ארכיטקטורה והנדסה מאוניברסיטת טמפל בניו יורק.

 

סם מביא עמו למקס ברנר ניסיון נרחב בתעשיית האירוח וההסעדה כחבר פעיל בדירקטוריון של El Pollo Loco, Inc, רשת מסעדות מובילה, המונה 400 סניפים בארה"ב. לפני כן כיהן כנשיא ומנכ"ל רשתות CB Holding Corp וCatalina Restaurant Group , חברת מסעדות בקליפורניה המונה יותר מ-220 סניפים.

 

**

מקס ברנר נוסדה בישראל בשנת 1995 ויצרה בארץ ובעולם תרבות חדשה של שוקולד. בשנת 2001 קבוצת שטראוס רכשה את פעילותה של חברת השוקולד מקס ברנר וחיברה ידע וניהול מקצועי, יכולות ייצור ותפעול וגב כלכלי ליזמות והיצירתיות של מקס ברנר. עם רכישה זו קיבלה החברה תנופת פיתוח ונפתחו  סניפי רשת השוקולד בר של מקס ברנר ישראל  ,ארה"ב, אוסטרליה, פיליפינים וסינגפור.

רשת מקס ברנר מקבוצת שטראוס מונה כיום 37 סניפים: 6 בישראל, 4  בארה"ב  (ניו יורק, פילדלפיה, וגאס, בוסטון), 24 באוסטרליה, 1 בפיליפינים ו- 2 בסינגפור.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס