חזרה

חברת סברה משיקה את מרכז המחקר והפיתוח הבינ"ל לחומוס הראשון מסוגו בעולם

מתוך חדשות ומדיה ,סלטים, ארה''ב ,פפסיקו- שטראוס מטבלים וממרחים
06/05/13

המרכז, אשר הוקם במסגרת מפעל הייצור של סלטי סברה, הופך את המתחם לגדול בעולם לייצור חומוס ומטבלים

חברת סברה, חברת הסלטים והמטבלים המובילה בארצות הברית ומנהיגת שוק החומוס האמריקאי – שותפות של קבוצת שטראוס וחברת פפסיקו העולמית- חנכה היום במפעל החומוס בריצ'מונד שבוירג'יניה את "המרכז למצוינות של סברה" – מרכז המחקר והפיתוח הבינ"ל לממרחים ולמטבלים של החברה – הראשון מסוגו בכל העולם. המרכז למצוינות שהוקם היום יספק שירותים הן לחברת סברה והן לחברת אובלה – הזרוע הבינ"ל של שותפות שטראוס-פפסיקו לסלטים ולמטבלים מחוץ לארה"ב.

מרכז המחקר והפיתוח יעמיק את המחקר על המוצרים בהם משתמשות החברות בייצור הסלטים והמטבלים – החומוס, הפירות והירקות- ויאפשר להן להמשיך ולהוביל את השוק דרך גיוון מתמיד של מוצריהן, מתן דגש לערכים התזונתיים הגבוהים של מוצרי החברות והקפדה על ייצור מוצרים בריאים וטעימים כאחד. המרכז ישתף פעולה עם אוניברסיטאות ומרכזי מחקר חקלאיים והוא כולל בתוכו מרכז קולינרי, מודולים מחקריים, מעבדות ומתחמי בישול וטעימות, אשר יסייעו לחברות ולשותפיהן לעמוד בקצב הפיתוח והחדשנות הבינ"ל, לשפר ולייעל את כלל התהליכים הקשורים למוצרי החברות – מטיב המוצרים החקלאיים, דרך הנדסת מזון ועד למארזים ושינוע המוצרים.

בעצם פתיחת המרכז סברה מרחיבה את מפעל ייצור החומוס שלה והוא הופך למתחם הגדול בעולם לייצור חומוס.

גדי לסין, נשיא קבוצת שטראוס, אמר היום לרגל חניכת המרכז : "פתיחת המרכז למחקר ולפיתוח הראשון מסוגו בעולם היא אבן דרך חשובה לקבוצת שטראוס בשותפותה עם חברת פפסיקו העולמית, והיא מחזקת את הפיכתנו לשחקן בינ"ל מוביל גם בתחום הסלטים והמטבלים. הידע והניסיון שכבר נצברו אצלנו, לצד הכלים המחקריים הקיימים במרכז של סברה, יאפשרו לחברות בשותפות שטראוס-פפסיקו להמשיך ולספק לצרכנים את המוצרים האיכותיים ביותר, תוך שמירה על יצירתיות וחדשנות שהם חלק בלתי נפרד מתווית האיכות של שטראוס בכל מדינה שבה היא פועלת"
.
עיתון הוול סטריט ג'ורנל פרסם היום, לרגל פתיחת המרכז, כתבה נרחבת תחת הכותרת : "החומוס כובש את אמריקה" ובו תיאור כיצד חברת סברה מפתחת את זני החומוס בארה"ב אל מול אתגרי האקלים המקומיים. מתוך הכתבה : " החומוס, מאכל מזרח תיכוני ידוע, צובר קהל גדל של אמריקאים המבקשים חטיפים בריאים יותר. החומוס נמוך בשומן ובעל פרוטאין גבוה והשוק שלו בארה"ב מוערך בכ-530 מיליון דולר בשנה שעברה – עליה של 11% מהשנה הקודמת….סברה, יצרנית החומוס הגדולה בארה"ב השייכת לקבוצת שטראוס הישראלית ולחברת פפסיקו, אפשרה ליותר אמריקאים להכיר את החומוס".

http://online.wsj.com/article/SB10001424127887323798104578453174022015956.html?KEYWORDS=david+kesmodel

קצת על חברת סברה                                                           
סברה הינה חברה משותפת לקבוצת שטראוס ולקבוצת פפסיקו כחלק מחטיבת פריטו-ליי המשותפת לקבוצות. סברה היא מנהיגת קטגוריית הממרחים והמטבלים המקוררים בארה"ב ומייצרת את החומוס הנמכר ביותר בארה"ב. החומוס עטור הפרסים של סברה, המיוצר ביותר מתריסר טעמים שונים, נמכר בחנויות כלבו וקמעונאיות ברחבי המדינה. סברה מחזיקה בתקנים המובילים לבטיחות, איכות הייצור ואיכות הסביבה. ניתן ללמוד על החברה באתר:

www.sabra.com www.facebook.com/sabra

חברת אובלה נוסדה ב- 2011 וגם היא משותפת לקבוצת שטראוס ולקבוצת פפסיקו. אובלה נועדה להרחיב את סיפור ההצלחה של סברה במקומות נוספים בעולם ולהפיץ את תרבות החומוס ברחבי הגלובוס.

COE_700

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס