חזרה

בקשתו של רמי רונן, מנכ"ל שטראוס מים, לסיים את תפקידו לאחר 6 שנים בתפקיד

מתוך חדשות ומדיה, ישראל ,שטראוס מים
29/12/14

נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס, גדי לסין, מודיע היום על בקשתו של רמי רונן, מנכ"ל שטראוס מים, לסיים את תפקידו לאחר 6 שנים בתפקיד זה ו- 9 שנים בקבוצת שטראוס.

רמי רונן

רמי הצטרף לקבוצת שטראוס ב-2006 וחבר לצוות היזמים שפיתח את טכנולוגיית ה MAZE לטיהור מי ברז. בהובלתו, הפכה הטכנולוגיה למוצר ובמקביל בוצעה רכישת תנה תעשיות (תמי 4) והיא מוזגה לתוך קבוצת שטראוס. השילוב בין הטכנולוגיה המתקדמת והפלטפורמה העסקית של "תמי 4" היוו את הבסיס לבניית שטראוס מים כחברה בינלאומית .

רונן ימשיך להוביל את החברה בתקופה הקרובה ויישאר בתפקידו עד למינויו וכניסתו לתפקיד של מחליפו. תהליך מינוי המנכ"ל החדש יחל בימים הקרובים.

גדי לסין, נשיא ומנכ"ל הקבוצה :"רמי רונן היה שותף לבניית חזון המים של שטראוס לשפר את איכות חיי האנשים באמצעות הנגשת מי ברז בטוחים ,איכותיים וטעימים לאנשים ברחבי העולם. הוא הקים ובנה את שטראוס מים כחברה בינלאומית חזקה עם צמיחה דו ספרתית ופוטנציאל עתידי גבוה. במהלך תקופה זו שטראוס מים בישראל הכפילה את עצמה תוך הגדלת נתח השוק למרות התחרות האגרסיבית. במקביל החברה בנתה שותפויות עם מותגים בינלאומיים מובילים (Haier ,Vergin ),חדרה ויצרה נוכחות חזקה בסין ותשתיות לפעילויות בינלאומיות במדינות נוספות כבסיס להמשך מסע הצמיחה שלה. היכולת לפעול במקביל מול זירות שונות בתרבויות שונות ומול בעלי עניין שונים ,הנחישות ,היזמות ,האופטימיות והחוסן האישי של רמי היוו גורמי מפתח קריטיים בבניית שטראוס מים כחברה חזקה המצוידת בתשתיות וביכולות מקצועיות המבטיחות את המשך הצלחתה גם בעתיד. אני מבקש להודות לרמי על הנכסים שבנית, על ההשקעה האינסופית המחויבות והדרך המרתקת שעברנו יחד ולאחל לך הצלחה מכל הלב בכל דרך שתבחר. רמי ימשיך לנהל את שטראוס מים עד לאיתור מחליף וילווה את כניסתו לתפקיד."

רמי רונן, מנכ"ל שטראוס מים:"אני מסכם בסיפוק גדול תקופה של התפתחות וצמיחה אישית ועסקית בקבוצת שטראוס. אני חש כי הגיע הזמן הנכון מבחינתי ברמה האישית לסיים את הפרק הנוכחי ואני משוכנע ובטוח שמחליפי ייקח את שטראוס מים לשלב הבא בצמיחה ובהתפתחות שלה. שטראוס מים הוקמה מתוך חזון ואמונה שהנגשה של מי ברז בטוחים תיצור ערך לאנשים בעולם. זה מסע שמחייב נכונות להשקעה ארוכת טווח המחייב תמיכה ושיתוף פעולה בין אנשים רבים. במקרה של שטראוס מים האמונה ונכונות להשקיע מצד הבעלים וההנהלה לצד צוות אנשים מקצועיים ומחויבים בחברה הם האחראים לתוצאות שהחברה מציגה כיום. פיתחנו טכנולוגיות ייחודיות ,בנינו קטגוריית צריכה חדשה בישראל ובשווקים שונים בעולם והמסע רק החל. אני משאיר בשטראוס מים צוות מדהים ונכסים רבים ואני משוכנע ששטראוס מים תמשיך להתפתח ולשגשג".

אודות שטראוס מים :

שטראוס מים הינה חברה בינלאומית מובילה המתמחה בפתרונות למי שתייה איכותיים, טעימים ומטוהרים. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת ברי מים ידידותיים לסביבה עם מים חמים, קרים ומוגזים לשימוש ביתי ומשרדי בסטנדרטים הגבוהים בעולם. החברה הינה תולדה של השקעת קבוצת שטראוס במיזם הטכנולוגי H2Q ורכישת תנה תעשיות בעלת המותג תמי 4 (2009). מוצרי החברה נמכרים ברחבי העולם באמצעות שיתופי פעולה עסקיים וזכיינים מקומיים. בשנת 2011 הקימה החברה שותפויות מקומיות עם ענקית האלקטרוניקה הסינית HAIER   ועם קבוצת VIRGIN הבריטית, והיא פעילה בנוסף (באמצעות זכיינים) בקנדה, קוסטה ריקה, קפריסין, פינלנד, פורטוגל וסינגפור. במהלך השנים פיתחה החברה 4 סדרות מוצרים המושתתים על טכנולוגיית טיהור המים שלה, המספקים מי שתייה חמים וקרים והחל מ-2013 – גם מוגזים. בתשעת החודשים הראשונים של 2014 הסתכמו מכירות החברה בכ-408 מלש"ח, ובמהלך 2013 הסתכמו מכירות החברה ב 483 מלש"ח. ממוצע צמיחת המכירות השנתי של החברה מאז 2009 עומד על כ- 12%.

עוד על החברה – http://www.strauss-water.com

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס