חזרה

הצרכנים הישראלים בחרו: 'שטראוס', החברה החדשנית של השנה

מתוך חדשות ומדיה, ישראל ,שטראוס ישראל
03/03/14

בטקס חגיגי במוזיאון תל אביב הוכרזו המוצרים והשירותים החדשניים ביותר לשנת 2014 כפי שנבחרו על ידי הצרכנים הישראליים.  את תואר 'החברה החדשנית של השנה' חלקו השנה שתיים: קבוצת שטראוס בישראל ו'שופרסל', עם חמש זכיות כל אחת. 

בין המוצרים הזוכים של שטראוס: תמי4 Bubble Bar, תמי4 Touch, מילקי שייק, פריכיות ביס 5 דגנים של אנרג'י ובקבוקון שמן זית יד מרדכי לתיבול אישי.

ציון בלס, מנכ"ל שטראוס ישראל : "חדשנות היא מנוע הצמיחה שלנו ואנחנו משקיעים את מירב משאבינו כדי לחדש ולגוון את ההצעות שלנו לצרכנים, אנו שמחים שהצרכנים מוקירים זאת".

לדברי רמי רונן, מנכ"ל חברת שטראוס מים ששניים ממוצריה זכו בפרס: "אנו עוסקים במהלך כל השנה בפיתוח טכנולוגיות חדשניות שירחיבו את מגוון הפתרונות והתרומה שלנו לאיכות החיים של הצרכנים .  בשנה האחרונה הצבנו סטנדרט חדש ואני שמח שהצרכנים שלנו מכירים בכך".

פרסי 'מוצר השנה' מוענקים ב- 30 מדינות ברחבי העולם. בטקס חגיגי שנערך זו השנה התשיעית בישראל, הוכרזו המוצרים והשירותים הזוכים בפרסי החדשנות לשנה זו, כפי שנבחרו על ידי הקהל הישראלי במחקר הצרכנים המקיף מסוגו בישראל שערך מכון המחקר קנטאר מדיה (עם יותר מ-2,000 צרכנים משתתפים!) באופן זהה לזה הנערך בכל העולם.

בשנת 2014 נשבר שיא הזכיות בתחרות בארץ כשחולקו 58 פרסים למוצרים ולשירותים החדשניים המשווקים בארץ, החל ממוצרי חלב, דרך משקאות, מוצרים לבית ומוצרי טיפוח, וכלה בשירותים ובמוצרי חשמל.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס