חזרה

פיתה קראנצ' – טעים לאללה!

מתוך חדשות ומדיה ,מאפה ודגנים, ישראל ,שטראוס ישראל
01/10/13

חטיבת המלוחים של שטראוס נכנסת למדף הקרקרים עם סדרת מוצרים חדשנית – פיתה קראנצ'

חטיבת המלוחים של שטראוס נכנסת למדף הקרקרים עם סדרת מוצרים חדשנית וייחודית, פיתה קראנצ', חתיכות פיתה אפויות ומתובלות בתנור, במגוון טעמים:

  • פיתה קראנצ' בטעם טבעי
  • פיתה קראנצ' מחיטה מלאה
  • פיתה קראנצ' בטעם ים תיכוני
  • פיתה קראנצ' בטעם זעתר

פיתה קראנצ' פונה לצרכנים, המחפשים מוצר טעים וייחודי בקטגורית הקרקרים, ומבוססת על הפיתה הישראלית האהובה. מוצרי הפיתה קראנצ' אפויים בתנור והם קראנצ'יים במיוחד ומשביעים. פיתה קראנצ' משתלבת מצוין בארוחות הערב והבוקר ומתאימה לאכילה בניגוב – עם גבינה לבנה, חומוס, טחינה ומגוון של מטבלים, כתוספת משדרגת למנות מוכרות כמו סלט ומרק ואפילו כארוחה קטנה ומשביעה.

תהליך הייצור של מוצרי הפיתה קראנצ' מתחיל במאפיית "אורן משי" שבאשקלון, בניהולם של יגאל ואתי שלומי, שם פותחו הפיתות המיוחדות שמהן מיוצרת סדרת הפיתה קראנצ'. לאחר מכן מגיעות הפיתות למפעל המלוחים של שטראוס בשדרות להמשך חיתוך, תיבול ואפייה למידת הקראנצ'יות הרצויה.

הפיתה קראנצ' פותחה על בסיס מוצר אמריקאי מצליח ופופולרי בשם "סטייסי פיתה צ'יפס", ש"התגלה" במקרה – ע"י סטייסי מדיסון, עובדת סוציאלית מבוסטון, אשר מאסה בעבודתה השגרתית ופתחה דוכן לממכר סנדויצ'ים אומנותיים בפיתה. מדיסון האכילה את הלקוחות הרעבים שעמדו אצלה בתור, בשאריות הפיתה שתיבלה ואפתה בתנור. ההצלחה של "השאריות" הללו היתה עצומה והיא החלה לשווק אותן כמוצר בפני עצמו לקמעונאים בסביבה. לפני מספר שנים נרכשה חברת "סטיייסי פיתה צ'יפס" על ידי פריטו ליי, חברת המזון של פפסיקו, השותפה עם שטראוס בחטיבת המלוחים.

דניאל זינגר, מנהל שיווק חטיבת המלוחים של שטראוס, אומר בעקבות ההשקה: "לראשונה חטיבת המלוחים משיקה מוצר שיכול להשתלב בארוחת הערב המשפחתית או כארוחה קטנה בין הארוחות. למרות שמקורו של המוצר בארצות הברית עשינו התאמה לטעם הישראלי ופיתחנו מוצרים וטעמים שמהווים אלטרנטיבה איכותית וטעימה במיוחד למוצרים שקיימים היום בקטגורית הקרקרים".

תכולה: 300 גרם (לטעמים טבעי וזעתר ישנה גם  שקית קטנה יותר של 130 גרם).

כשרות: בד"צ, ברכתו "מזונות".

מנתוני סטורנקסט עולה כי עולם הקרקרים והמיני קרקרים מגלגל כ- 175 מילון ₪ בשנה (מחירי צרכן), והוא בצמיחה שנתית של כ- 2%.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס