חזרה

עופרה שטראוס בכנס "נשים עושות שינוי"

מתוך חדשות ומדיה, ישראל ,שטראוס ישראל
08/03/16

 

במסגרת כנס "נשים עושות שינוי" שהתקיים היום במרכז פרס לשלום לכבוד יום האישה הבינלאומי. בנוכחות מאות נשים מובילות בתחומן: נשות רוח, תרבות, עסקים, ממשל ונשים מהמגזר השלישי.

 

נשאה דברים גם יו"ר דירקטוריון קבוצת שטראוס, הגב' עופרה שטראוס. מטרת הכנס הייתה להאיר בזרקור נשים חזקות, מובילות בתחומן, שעושות שינוי יוצא דופן ולשמוע את האני מאמין שלהן.

 

במסגרת הכנס, הנשיא לשעבר שמעון פרס העניק את אות "אישה מובילה שינוי" לנעמי קמפבל, דוגמנית עבר מצליחה, שמשקיעה ופועלת במהלך השנים האחרונות בתחומים חברתיים ופילנתרופים ולאחר מכן קיים עמה שיחת "אחד על אחד" שפתחה את הכנס.

עופרה שטראוס שיתפה בתחושותיה לכבוד יום האישה:עופרה-שטראוס-מדברת-בכנס-נשים-עושות-שינוי

 "במהלך השבועות האחרונים נסעתי בכל המדינה ונפגשתי עם נשים בקבוצת שטראוס לשיחות שולחנות עגולים, ניסיתי להבין מדוע המספרים עדיין לא איפה שאנחנו רוצים שיהיו. תוך כדי המסע איבדתי את הקול והבוקר כשקמתי והוא חזר אליי הבנתי שאם קולי חזר אליי יש לי חובה לדבר .

אנחנו דמוקרטיה ודמוקרטיה לא מושלמת, אנחנו ארץ המהגרים ואנחנו עובדים קשה כדי לסגור פערים בין כל הישראלים אלו מהצפון, הערבים הישראלים ,עולים חדשים וותיקים.

יותר קל לסגור את הדלת לאחר אבל האתגר שלנו הוא להכניס את השונה. לבנות יחד משהו חדש. טוב יותר. אני רוצה לקרוא לכולנו לעזור ולהשמיע את הקול של המהגרים באירופה כיום. לעזור ולפתוח את הלב ולא לסגור שערים למהגרים. יש במחנות הללו נשים עם ילדים והן לא מקבלות זכויות שוות .

אני רוצה להשתמש בחדר הזה כדי להעביר את המסר ולקרוא לכולכם,  להשמיע את הקול שלכם למען אותן נשים שנמצאות במחנות המהגרים שמדינות רבות סוגרות בפניהן את הדלת.

לסיכום, אמר הנשיא לשעבר שמעון פרס: "נשים יכולות להכיל דברים הרבה יותר מגברים והן יודעות לשאול את השאלות הנכונות ומבחינתי זו סיבה שיש להן יתרון ושיפוט נכון לדברים".

 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס