חזרה

עופרה שטראוס, יו"ר קבוצת שטראוס הופיעה בוועידת 'אייפא"ק' השנתית

מתוך חדשות ומדיה
04/03/14

עופרה שטראוס, יו"ר קבוצת שטראוס ויו"ר לשכת המסחר ישראל-אמריקה, הופיעה אתמול בוושינגטון בפני 14 אלף משתתפי ועידת 'אייפא"ק' השנתית.

הועידה הינה האירוע המרכזי של הארגון, הפועל לקדם את מדינת ישראל בארה"ב ומופיעים בו בכירי ממשלת ישראל וראשי הממשל האמריקאי. בדבריה, תחת הכותרת: "ישראל שמעבר לכותרות", התייחסה עופרה שטראוס לשורה של נושאים ובהם יחסי ישראל ארה"ב והתהליכים האזוריים וגם לסיפור קבוצת שטראוס.

 הסיפור המשפחתי

 ״הסיפור המשפחתי שלי, הוא סיפור של הורים שדאגו שלילדים שלהם יהיה מה לאכול, תוך שימוש במוצרים הבסיסיים ביותר. היום, בארה"ב כולם מדברים על חומוס ועד כמה הוא בריא. זו ההוכחה שיש דברים תוצרת ישראל שיכולים להצליח בעולם, פשוט כי הם טובים".

 על היחסים המסחריים של ישראל וארה"ב

הקמת מפעל סלטי סברה בוירג'יניה תרם ליצירת מקומות עבודה בארה"ב. עם הקמת המפעל השני בקיץ הקרוב, ארה"ב תהפוך ליצרנית החומוס הגדולה בעולם.

מהצד השני, בלשכת המסחר ישראל-אמריקה מעודדים השקעה בישראל. הממשלה עוזרת ומקלה על עסקים אמריקאים שרוצים לבוא לישראל. אנשים משקיעים בחברות ישראליות בגלל חדשנות ורוח יזמות. אני מזמינה את כל החברות הגדולות להקים מרכזי מחקר בישראל.

 על פודטק

״לישראל יש את הפוטנציאל להפוך למעצמה של טכנולוגיות מזון. הטכנולוגיה החדשנית והראש היצירתי של אנשים מוכשרים יכולים לפתח את הקטגוריה, כך שתסייע ביצירת מזון לאוכלוסיות נוספות ברחבי בעולם״.

 על התהליך המדיני

 עופרה שטראוס התייחסה גם לתהליך המדיני: ״הממשל האמריקאי עובד קשה על התהליך עם הפלשתינים. אם יש פה הזדמנות, אנחנו מוכרחים לתפוס אותה כדי שנוכל להגיד לילדים שלנו שלא פספסנו את ההזדמנות.

 כשאבא שלי פרש, הוא אמר לי שהוא בנה מחלבה גדולה בצפון כדי שנוכל לייצר את המוצרים ולמכור אותם גם לשכנים של ישראל. זה יכול לקרות. זה יכול להיות העתיד של ישראל".

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס