חזרה

שטראוס פריטו ליי מרחיבה את שיתוף הפעולה עם "מאפיית משי" באשקלון ומשיקה סדרה חדשה – באגט קראנצ'

מתוך חדשות ומדיה ,חטיפים מלוחים, ישראל ,שטראוס ישראל
24/12/14

לאור ההשקה המוצלחת של  סדרת הפיתה קראנצ' ובמסגרת הרחבת הפורטפוליו של מותג עלית קראנצ', חטיבת המלוחים של שטראוס משיקה סדרה נוספת,  חדשנית וייחודית למותג –  באגט קראנצ', פרוסות באגט אפויות ומתובלות בתנור בטעם טבעי ובטעם שום.

באגט קראנצ' פונה לצרכנים, המחפשים מוצר טעים וייחודי בקטגורית הקרקרים, המבוסס על מאפה הבאגט האהוב. מוצרי הבאגט קראנצ' אפויים בתנור והם קראנצ'יים במיוחד ומשביעים. באגט קראנצ' מתאים במיוחד לארוחת בראנץ' מפנקת או לארוחה קטנה, כשמתחשק נשנוש טעים וכן מתאים לאכילה במריחה/בניגוב – עם ממרחים שונים. כמו כן, ניתן לפזר את פירורי הבאגט בתוך מרק או סלט כקרוטונים.

הבאגט, כמו הפיתה, פותחו בשיתוף פעולה של מאפיית משי והטכנולוגים של שטראוס בהשראת "סטייסי פיתה צ'יפס", אך באמצעות פיתוח וידע ישראלי.

הפיתה קראנצ' פותחה על בסיס מוצר אמריקאי מצליח ופופולרי בשם "סטייסי פיתה צ'יפס", ש"התגלה" במקרה ע"י סטייסי מדיסון, עובדת סוציאלית מבוסטון, אשר מאסה בעבודתה השגרתית ופתחה דוכן לממכר סנדויצ'ים אומנותיים בפיתה. מדיסון האכילה את הלקוחות הרעבים שעמדו אצלה בתור, בשאריות הפיתה שתיבלה ואפתה בתנור. ההצלחה של "השאריות" הללו הייתה עצומה והיא החלה לשווק אותן כמוצר בפני עצמו לקמעונאים בסביבה. לפני מספר שנים נרכשה חברת "סטיייסי פיתה צ'יפס" על ידי פריטו ליי, חברת המזון של פפסיקו, השותפה עם שטראוס בחטיבת המלוחים.

דניאל זינגר, מנכ"ל חטיבת המלוחים של שטראוס, אמר היום: "לאור ההצלחה של סדרת הפיתה קראנצ', זיהינו צורך של הצרכנים למוצר איכותי נוסף, המהווה אלטרנטיבה מקורית, טעימה וחדשנית לסוגי הקרקרים השונים. למרות שמקורו של המוצר בארצות הברית עשינו התאמה לטעם הישראלי ופיתחנו מוצרים וטעמים שמהווים אלטרנטיבה איכותית וטעימה במיוחד למוצרים שקיימים היום בקטגורית הקרקרים."

תכולה: 300 גרם. כשרות: בד"צ.

מנתוני סטורנקסט עולה כי עולם הקרקרים והמיני קרקרים מגלגל כ- 175 מילון ₪ בשנה (מחירי צרכן), והוא בצמיחה שנתית של כ- 6%.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס