חזרה

פרויקט "מיוזיקפה" 2014 של קפה נמס עלית

מתוך חדשות ומדיה ,קפה, ישראל ,שטראוס ישראל
27/05/14

קפה נמס עלית תקים בקיץ הקרוב את הסופרגרופ הישראלי הראשון: נאור אורמיה, הראפר איזי, ענבל ביבי ולהקת האולטרס.

 Supergroup750

צילום: אילנית כהן

במסגרת  פרויקט "מיוזיקפה" 2014 של קפה נמס עלית, ארבעה אומנים מז'אנרים מוזיקליים שונים מתאחדים לסופגרופ הישראלי הראשון בפרויקט המשלב מוסיקה ורשתות חברתיות.

קפה נמס עלית מקימה במסגרת פרויקט מיוזיקפה 2014 את הסופרגרופ הראשון בישראל, שתכלול את ארבעת האמנים המובילים כיום בקרב בני הנוער בישראל. המנהל האומנותי של הפרויקט הוא דורון מדלי- אחד מכותבי הלהיטים המצליחים בישראל בשנים האחרונות. המפיק המוסיקלי הוא ינון יהל- די ג'יי, מפיק ויוצר בעל שם עולמי.

'מיוזקפה סופרגרופ' הוא פרויקט מוסיקלי-דיגיטלי בניחוח בינלאומי במרקם ייחודי של מספר סגנונות מוזיקליים שונים.

חברי להקת הסופרגרופ:  איזי– הראפר המוביל כיום בישראל, נאור אורמיה – נסיך הזמר הים תיכוני, ענבל ביבי – הפייבוריטית של אקס פקטור ישראל ולהקת האולטרס שנבחרה ללהקה הנערצת ביותר בקרב בני הנוער.

הפעילות של הסופרגרופ תכלול שיתוף פעולה הדוק עם הקהל, באמצעות הרשתות החברתיות. בהמשך הפעילות, שאר השירים ייעשו בשיתוף פעולה עם הקהל דרך הפייסבוק, האינסטגרם ואפליקציית הווטסאפ. שיתוף הפעולה עם הקהל יתבצע בשני שלבים: בשלב הראשון יולחן שיר חדש שיורכב ממילים שישלח הקהל להרכב דרך הרשתות החברתיות. בשלב השני יזכה אחד הגולשים להפתיע את בן\בת הזוג שלו בשיר אהבה שיולחן, ייכתב ויבוצע על ידי הסופרגרופ.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס