חזרה

מילקי עושה היסטוריה

מתוך חדשות ומדיה ,מוצרי חלב, ישראל ,שטראוס ישראל
07/08/13

לראשונה, מאז הולדתו של מילקי בסוף שנות השבעים ובצעד חסר תקדים, מלך המעדנים, משנה צורה, משנה את תרבות הצריכה בעולם המעדנים ומשיק את מילקי Shake. 

לדברי מיכל איתן, מנהלת שיווק מחלבות שטראוס: "קטגוריית המעדנים היא הקטגוריה הרביעית בגודלה במקרר. צריכת המעדנים בישראל, הינה בין הגבוהות בעולם ועומדת על כ- 4.6 ק"ג לשנה על פי נתוני סטורנקסט והלמ"ס. 

לדברי איתן, בעולם מודרני ודינמי שבו בני הנוער נמצאים כל הזמן בתנועה ועם טלפון סלולרי ביד, הכפית מהווה חסם לצריכת מעדנים, חיפשנו פתרון שהצרכנים שלנו יוכלו לאכול מילקי כל הזמן ובכל מקום".

הפתרון -מילקי שייק. לראשונה מלך המעדנים- נפרד מהכפית ומשנה צורה לפורמט המאפשר שתייה.

מילקי Shake, מילקי שוקולד עם קצפת המותאם לשתייה ומכיל שכבת שוקולד נוזלי עם הקצפת המפנקת של מילקי במחיר מומלץ של 4.59 ₪ ל 200 מ"ל.

מוטי סגל, טכנולוג המזון שהמציא את המילקי אמר עם ההשקה:  "מדובר בפריצת דרך טכנולוגית והנדסית. מדובר במוצר ייחודי וחדשני לשטראוס שלא קיים בשום מקום אחר בעולם".

הקמפיין יכלול מהלך כולל המשלב את כל המדיות, תחת הקונספט  – "מי יהיה המשקשק של מילקי?"

לצד קמפיין הטלוויזיה, יעלה סרטון הדרכה בדיגיטל,  בו כוכבי "הלהקה" מערוץ הילדים ביחד עם פהרזנטור של סרטון הפרסומת, ילמדו את צעדי הריקוד של ה"שיק שק שוק". הגולשים יוזמנו לצלם את עצמם רוקדים את ריקוד השיק שק שוק ובכך להשתתף בתחרות ה"משקשק של המילקי", בנוסף, יחולקו עשרות אלפי מוצרים בקד"מ חווייתי.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס