חזרה

מקס ברנר זכתה בתואר "אתר המזון והמשקאות הטוב ביותר" בטקס פרסי ה-Webby ה-18

מתוך חדשות ומדיה ,שוקולד ומתוקים, ישראל, ארה''ב, יפן, אוסטרליה, פיליפינים ,מקס ברנר
29/04/14

אתר מקס ברנר מככב בראש הרשימה לפרסים בינ"ל במסגרת המיטב ברשת (Best of Web)

 

מקס ברנר קיבלה את התואר "אתר המזון והמשקאות הטוב ביותר" בטקס ה-18 השנתי לפרסי ה- Webby, במסגרתו זכה הן בפרס ה- Webby(לפי בחירת האקדמיה הבין-לאומית לאומנויות דיגיטליות ומדעים – IADAS), והן בפרס "בחירת הצרכנים" (המוענק ע"י IADAS לפי הצבעת הציבור). השנה התקבלו קרוב ל- 12,000 מועמדויות מ-50 מדינות בארה"ב וכ-60 מדינות בעולם, ויותר ממיליון וחצי הצבעות לפרס בחירת הצרכנים.

פרסי ה-Webby, שזכו לשבח "הכבוד הגדול ביותר באינטרנט" מהניו יורק טיימס, הם הפרס הבין-לאומי המוביל להוקרת מצוינות באינטרנט. ה-IADAS, אשר מציע ובוחר את זוכי פרס ה-Webby, מורכב ממומחים בתחום האינטרנט, כולל אילת התקשורת אריאנה האפינגטון, מייסד טאמבלר דייויד קארפ, אחד ממייסדי האינטרנט ווינט סרף,  וממציא הטלפון הנייד מרטין קופר 

החברה השיקה את אתר האינטרנט החדש שלה בינואר 2014, והיא נמצאת כעת בתהליך הכנת גרסאות מקומיות המותאמות לקהל הלקוחות הגלובלי שלה. העיצוב החדש מציג חוויה מקוונת של השוקולד בר באמצעות צילום ואומנות של המתכונים המהנים של מקס ברנר. הניווט העדכני באתר מיועד להעביר למשתמשים את ה"סיפור" של המותג.

"זהו כבוד גדול למקס ברנר, ועדות לחשיבות שאנו מייחסים למיתוג ולשיווק דיגיטלי" אמר סם בורג'ס, מנכ"ל מקס ברנר. מנהלת השיווק של החברה, סטייסי פול, הסבירה כי "האתר משיג את מטרתנו בשילוב חווית משתמש גמישה עם האסתטיקה הייחודית של מקס ברנר". 

מקס ברנר תקבל את הפרס בטקס עטור כוכבים ביום שני, 19 במאי, 2014, בסיפריאני וול סטריט בניו יורק. החל מה-20 במאי, אפשר יהיה לצפות באירוע באתר Webbyawards.com. רשימה מלאה של הזוכים בפרסי ה- Webbyובפרסי בחירת הצרכנים ניתן למצוא ב-www.webbyawards.com/winners

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס