חזרה

מקס ברנר מגיעה לרוסיה

מתוך חדשות ומדיה ,שוקולד ומתוקים
25/03/14

מצטרפת ל – 50 סניפים של רשת השוקולד ברחבי העולם שכבר נהנים מתרבות השוקולד של הרשת.

הסכם הזכיינות במוסקבה כולל פתיחה של 20 סניפים בחמש השנים הקרובות.

מקס ברנר חנכה אתמול את בר השוקולד הראשון באחת מצרכניות השוקולד הגדולות בעולם – רוסיה. הסניף נפתח בשדרות צבטנוי (Tsvetnoy Bulvar)- המוקד התרבותי של הבירה מוסקבה (מרחק הליכה מהכיכר אדומה ומתאטרון בולשוי).  רוסיה נחשבת לאחת מצרכניות השוקולד הגדולות בעולם, הצורכת לבדה קרוב ל10% מצריכת השוקולד העולמי.

גם ברוסיה, כמו במדינות הנוספות (למעט ארה"ב), בר השוקולד מופעל על ידי זכיין מקומי. קבוצת shokoladnksta ,  אחת ממפעילות בתי הקפה הגדולות במדינה, נבחרה להחזיק בזכיינות הרשת במדינה. בהסכם הזכיינות התחייבה הקבוצה לפתוח 20 ברי שוקולד נוספים בחמש השנים הקרובות.

בחודשים האחרונים נפתחו ברי שוקולד של הרשת גם ביפן , בארה"ב ובאוסטרליה ובשנים האחרונות התפתחה הרשת ל-53 סניפים ברחבי העולם, מרביתם במודל הזכיינות (אוסטרליה-35, ישראל- 6, ארהב-5, סינגפור -3, יפן- 2, פיליפינים – 1 , רוסיה-1), מה שהופך אותה לרשת ברי השוקולד הנפוצה בעולם.

MB_Russia750

הסניף ברוסיה, המעוצב באותו העיצוב של סניפי הרשת ברחבי העולם, יציע את תפריט מוצרי השוקולד הייחודי של הרשת ובכלל זאת, כוסות החיבוק של השוקולד, פיצת שוקולד ופונדו השוקולד. הסניף ברוסיה כולל גם חנות מיוחדת המוכרת את מוצרי הרשת המיוצרים במפעל החברה בבית שמש ומיוצאים לכל העולם.

מייק אבנר ,חבר הנהלת קבוצת שטראוס ויו"ר מקס ברנר, אמר לרגל פתיחת הסניף ברוסיה-״פריסתה של מקס ברנר למדינות נוספות בעולם מאפשרת לנו להביא את המוצרים הייחודיים של הרשת לצרכנים נוספים שמתאהבים בקונספט שפותח כאן בישראל. אנו שמחים על כך שיותר אנשים בעולם יצטרפו לתרבות השוקולד החדשה שמפיצה הרשת, ובטוחים כי שיתופי הפעולה שלנו עם שותפים מקומיים במדינות השונות יוכיחו את עצמם ויאפשרו לנו להמשיך ולהתרחב למדינות נוספות בעתיד״

לפרטים נוספים:

אסנת גולן, סמנכ"ל תקשורת ודיגיטל, דוברת קבוצת שטראוס – 052-8288111

גיל מסינג, מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל – 054-2525272

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס