חזרה

מקס ברנר מתרחבת לסין

מתוך חדשות ומדיה ,שוקולד ומתוקים, סין ,מקס ברנר
02/05/16

רשת המסעדות וברי השוקולד ממשיכה להתרחב באסיה ופותחת סניף ראשון בסין. במקביל, הושק השבוע סניף חמישי שלה ביפן. בסה"כ מונה הרשת למעלה מ-60 סניפים ברחבי העולם.

רשת המסעדות וברי השוקולד הבינ"ל מקס ברנר, בבעלות קבוצת שטראוס, חנכה אתמול (1.5.16) את הסניף הראשון שלה בבייג'ין, סין. הסניף ממוקם בקניון THE PLACE, אחד הקניונים הגדולים ברובע הפיננסי של העיר. במקביל, חנכה השבוע הרשת את הסניף החמישי שלה ביפן, בסמיכות לדיסנילנד טוקיו.

למקס ברנר 64 סניפים ברחבי העולם, רובם (41) באוסטרליה והשאר במזרח אסיה, ארה"ב, רוסיה וכמובן ישראל. הרשת, שמפורסמת בעולם כולו כיעד מועדף לחובבי השוקולד, הגדירה מחדש את תרבות הצריכה של שוקולד במאכלים ייחודיים ובמגוון משקאות.

הסניף החדש בבייג'ין מעוצב בהתאם לקו העיצוב הייחודי הנשמר בכל סניפי הרשת בישראל ומחוצה לה. במקום יוגשו מנות הדגל המוכרות וניתן יהיה לרכוש את המוצרים המיוצרים במפעל המרכזי של מקס ברנר בבית שמש ומיוצאים לכל העולם.

מייק אבנר, יו"ר מקס ברנר וחבר הנהלת קבוצת שטראוס: "כניסתה של מקס ברנר לסין, במקביל להצלחה לה זוכה הרשת גם ביפן, בקוריאה ובאוסטרליה, הופכת את מזרח אסיה  ואוסטרליה למנוע הצמיחה המרכזי שלה. חדירתה של הרשת למדינות נוספות וצמיחתה במדינות הקיימות, מהווה הוקרה לאיכות הייחודית של הרשת ומוצריה ברמה לאומית ובינלאומית כאחד". 

*צילומים: אנדרו רוז

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס