חזרה

כל חטיפי הילדים מתאימים לרגישים לגלוטן!

מתוך חדשות ומדיה ,חטיפים מלוחים, ישראל ,שטראוס ישראל
15/10/15

חברת שטראוס פריטו ליי הרחיבה את מגוון החטיפים המלוחים ללא גלוטן ללא עלות נוספת לצרכן

במסגרת מהלך כולל שמטרתו הוצאת הגלוטן מכלל החטיפים המלוחים,  לצד התפוצ'יפס, כעת כל  מוצרי הילדים: צ'יטוס, שוש ותפוצ'יפס קידס יסומנו כמתאימים לרגישים לגלוטן.

כיום מציעה חברת החברה שטראוס למעלה ממאה מוצרים המסומנים כמתאימים לחולי צליאק ועד סוף השנה צפויה חברת שטראוס להכפיל את מספר המוצרים לרגישים לגלוטן

שטראוס הינה  מחלוצות העשייה בישראל בתחום המוצרים ללא גלוטן  ומציעה מגוון רחב של מעל מאה מוצרים המתאימים לרגישים לגלוטן. המוצרים מסומנים עם פרח או  בכיתוב "מכיל עד PPM 20 גלוטן".

דניאל זינגר, מנכ"ל חטיבת המלוחים שטראוס פריטו ליי: "המוצרים שלנו  פונים לכלל האוכלוסייה ולכן עבורנו מדובר בתהליך טבעי שנועד להרחיב את מגוון האפשרויות גם לאלו הרגישים לגלוטן או נמנעים ממנו מסיבות אחרות. כחברת מזון מובילה אנו מחויבים לתת מגוון של פתרונות למגוון של אוכלוסיות.  תהליך הוצאת הגלוטן הינו תהליך מורכב שכולל בדיקות איכות לכל אורך שרשרת האספקה משדות תפוחי האדמה והתירס ועד למוצר המוגמר בשקית.  שטראוס פועלת מתוך אחריות לצרכנים ולכן אינה מתמחרת את המוצרים הנקיים מגלוטן באופן שונה מהמוצרים הרגילים".

 מלבד החטיפים המלוחים, חברת שטראוס מציעה במסגרת האפליקציה שטראוס+ מגוון של כ- 100 מתכונים ללא גלוטן. להורדת האפליקציה http://plus.strauss-group.com/

 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס