חזרה

שטראוס מציגה: עשרות מוצרים ללא גלוטן

מתוך חדשות ומדיה, ישראל ,שטראוס ישראל
23/03/17

לקראת חג הפסח ובחודשים הקרובים, שטראוס תשווק כ- 40 מוצרים ללא גלוטן, ביניהם גם מוצרי מאפה.

לצד החדשנות המוצרית החברה השיקה את  StraussBot : מערכת בינה מלאכותית שתשוחח עם גולשים ותיתן מענה זמין על מוצרים ומתכונים לצרכנים המנהלים תזונה ללא גלוטן. לצ'ט עם הבוטית של שטראוס http://m.me/213714969100472

 החל מאמצע חודש מרץ ובמהלך החודשים הקרובים, תציע חטיבת הממתקים של החברה כ-40 מוצרים לטובת אוכלוסייה זו, בין המוצרים: פסק זמן, עוגות, חטיפי דגנים של אנרג'י, מסטיקים וופלים מצופים ועוד. מוצרים אלו אשר ישווקו למשך מספר חודשים, יצטרפו למגוון רחב של כ-120 מוצרים ללא גלוטן, שהחברה מציעה לאורך כל השנה באופן שוטף.

ציון בלס, מנכ"ל שטראוס ישראל: "מהלך זה מהווה  ביטוי להחלטה אסטרטגית שקיבלנו – לספק פתרונות נוספים, למגוון רחב של אוכלוסיות. זה דורש שינויים רבים והתאמות בתהליכי העבודה שלנו אך מאפשר לקהל רחב יותר ליהנות מהמוצרים שלנו. בכוונתנו להמשיך ולהשקיע באיתור פתרונות שיאפשרו נגישות רבה יותר של מוצרים גם לרגישים לגלוטן".

אייל דרור, מנכ"ל חטיבת הממתקים של שטראוס: "אנו נמצאים בעיצומו של תהליך ארוך בו אנחנו מוסיפים מדי מספר  חודשים מוצרים נוספים לסל הקבוע של מוצרינו ללא הגלוטן. לקראת חג הפסח יצאנו במהלך מרוכז של פיתוח והתאמת המפעל הוותיק בנצרת, כך שיתאפשר לנו להגדיל את סל המוצרים לפסח לכ-40 מוצרים, לעומת 8 מוצרים ללא גלוטן ששיווקנו בשנה שעברה".

חברת שטראוס מסמנת את כל המוצרים המתאימים לרגישים לגלוטן בסימון של פרח או בכיתוב "מכיל עד 20PPM  גלוטן.

רשימת 40 המוצרים המלאה:

ללג-סופי-תמונה-לתוך-הידיעה-באתר

 

 

לרשימת כלל המוצרים ללא גלוטן>

 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס