חזרה

מינוי צפוי של גיורא בר דעה למשנה למנכ"ל קבוצת שטראוס

מתוך חדשות ומדיה, ישראל ,שטראוס ישראל
27/02/14

גדי לסין נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס, הודיע היום על מינויו של גיורא בר דעה למשנה למנכ"ל קבוצת שטראוס. המינוי יכנס לתוקפו לקראת הקיץ עם חזרתו של בר דעה לארץ.

גדי לסין מסר היום: "קבוצת שטראוס  ממשיכה בתהליך הצמיחה וההתפתחות שלה .בחודשים האחרונים נוכח אסטרטגיית הקבוצה ואתגריה התגבש הצורך בתפקיד משנה למנכ"ל בקבוצה. גיורא בר דעה יצטרף להנהלת הקבוצה כשהוא מביא עמו ניסיון ניהולי ויכולות עסקיות מהמגוונים ביותר הקיימים כיום ,הבנה מעמיקה של התעשייה והצרכנים ויכולת הובלת תהליכי רוחב לחיזוק הקבוצה בעתיד."

גיורא בר דעה החל דרכו בקבוצה כסמנכ"ל חטיבת המכירות של עלית, בשנת 2001  מונה למנכ"ל עלית ובשנת 2003 מונה  למנכ"ל שטראוס עלית והוביל בהצלחה את אחד מתהליכי המיזוג הגדולים והמורכבים בישראל. בשש השנים האחרונות הוביל בר דעה  את הפעילות של קבוצת שטראוס בצפון אמריקה לרבות עיצוב התשתית להתפתחותה הגלובלית של מקס ברנר , ליווי הצמיחה של  סברה בארה"ב ,פיתוח המותג אובלה והשקתו במקסיקו ובאוסטרליה תוך יצירת שוק חדש בתחום של ממרחים ומטבלים טריים.

Giora-BarDea750

במסגרת תפקידו כמשנה למנכ"ל הקבוצה ישלב בר דעה בין אחריות עסקית ניהולית לשותפות עם פפסי בפעילות הגלובלית  בתחום הממרחים והמטבלים הטריים ובין אחריות לפיתוח תשתיות ולהובלה של תהליכים רוחביים בקבוצה תוך מעורבות ותרומה משמעותית לתהליכים המרכזיים שהקבוצה צפויה לעבור בעתיד.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאסנת גולן

סמנכ"ל תקשורת, דיגיטל, קשרי ממשל

דוברת קבוצת שטראוס

052-8288111

03-6752281

Osnat.Golan@Strauss-Group.com

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס