חזרה

קפה עלית מקבוצת שטראוס חוזר אל הבמות עם מיוזיקפה – ההופעות האינטימיות של קפה נמס עלית – בהשקעה של כ- 1.5 מיליון ש"ח

מתוך חדשות ומדיה ,קפה, ישראל ,שטראוס קפה
05/07/11

קפה עלית מקבוצת שטראוס ממשיך לפנות לקהל הצעיר עם המותג קפה נמס עלית וחוזר אל הבמות:

"מיוזיקפה" ההופעות האינטימיות של קפה נמס עלית פעילות הקיץ החמה ביותר בהיקף השקעה של כ-1.5 מיליון ש"ח

רוצים לצפות בהופעה אינטימית של האמן האהוב עליכם?? לשאול אותו את השאלות שתמיד חלמתם ולקבל עליהן תשובות? כל שעליכם לעשות, הוא להיכנס לדף הפייסבוק של "מיוזיקפה-ההופעות האינטימיות של קפה נמס עלית", לעצב את האווירה בה לדעתכם האמן הכי אוהב לשתות את הקפה נמס שלו ואולי תזכו בזוג כרטיסים להופעה של: אברהם טל, מוניקה סקס, מופע הארנבות של ד"ר קספר, התקווה 6 והדג נחש

אמיר יפרח, מנהל שיווק שטראוס קפה ישראל, אמר היום: " בני נוער בגילאי 18 – 14 שעושים את צעדיהם הראשונים כשותי קפה בוחרים בקפה נמס עלית כקפה הראשון שלהם בשל טעמו הייחודי והמעודן האהוב עליהם במיוחד. בשנה שעברה פעילות המיוזיקפה סוכמה בהצלחה, כאשר בנינו קהילה פעילה בפייסבוק של מיוזיקפה ויצרנו שיחה רחבה ואיכותית על מוזיקה ישראלית על כוס קפה נמס. גם השנה בחרנו להמשיך עם הקונספט של ההופעות האינטימיות באמצעות הופעות של 5 אמנים שזכו לציונים הגבוהים ביותר בקרב מחקר שביצענו בקרב בני נוער. לא מדובר בהופעה רגילה, האומנים יענו על שאלות הקהל , דבר שמאפשר הפורום האינטימי של הופעות המיוזיקפה".

חטיבת הקפה של עלית מקבוצת שטראוס משיקה את פעילות הקיץ החמה ביותר בעונה – 5 הופעות ייחודיות ואינטימיות ל-50 בני נוער בכל הופעה, אחת לשבועיים לאורך כל הקיץ, בשבלול ג'אז בר בנמל תל- אביב. הפניה לבני הנוער נעשית באמצעות אפליקציה אינטראקטיבית בדף הפייסבוק של מיוזיקפה בה הם נדרשים לעצב את האוירה בה אוהב האומן לשתות את כוס הקפה שלו. בפעילות מקדימה נבחרו כתבי השטח של המיוזיקפה שיזכו לפגוש את האומנים מאחורי הקלעים ויסקרו את ההופעות.

את ההופעות יחממו להקות נוער שלקחו חלק בפעילות מיוזיקפה של קפה נמס עלית שקידמה מוזיקה ישראלית מקורית של בני נוער בתחילת השנה , גם היא נוהלה בדף הפייסבוק. לכל הופעה קיימים 25 כרטיסים זוגיים בלבד. אז כנסו לדף הפייסבוק של מיוזיקפה-ההופעות האינטימיות של קפה נמס עלית http://www.facebook.com/#!/cafenames.elite

את ההופעות תנחה הדר מרקס הפעילות תלווה בתמיכה ובקידום משמעותי במדיות הדיגטליות השונות. משרד הפרסום לבני הנוער teenkלוקח חלק במהלך והקמפיין עבור קבוצת שטראוס, חברת טרגט מרקט תפיק את הופעות ואת הפרוייקט וסדרת ההופעות מנהל אמנותית אלון שפני. ההופעה הראשונה של הפרויקט תהיה של אברהם טל ותתקיים בתאריך 6/7/2011 בשעה 17:00 לאחר מכן תתקיימה ההופעות הבאות:  מופע הארנבות של ד"ר קספר – 20.7  מוניקה סקס – 3.8  התקווה 6 – 17.8  הדג נחש – 30.8 על קפה נמס עלית שנים של ניסיון, הבנה בקפה והרבה אהבה הפכו את קפה נמס עלית למותג הקפה הנמס המוביל והנמכר ביותר בישראל. כ – 45% מהכוסות הנשתות בישראל הן קפה נמס עלית (אוקטובר 2010, שילוב (Millward Brown). סוד הקסם של קפה נמס עלית הוא טעמו הייחודי והמעודן ובשל כך הוא הקפה המועדף בקרב צעירים המתחילים לשתות קפה נמס. כ – 60% מהצעירים בגילאי 17 – 12 ששותים קפה נמס בוחרים בקפה נמס עלית (מחקר הרגלי צריכת קפה, 2010, שילוב (Millward Brown.

 elitemusiccafe_txtbody

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס