חזרה

דנונה משיקה לראשונה במדף היוגורט, יוגורט עם פרי בתחתית, ב0% שומן וללא תוספת סוכר

מתוך חדשות ומדיה ,מוצרי חלב, ישראל ,שטראוס ישראל
22/07/12

דנונה שטראוס משנה את חווית היוגורט ומשיקה לראשונה במדף היוגורט, יוגורט עם פרי בתחתית, ב0% שומן וללא תוספת סוכר לצד סדרת דנונה יוגורט עם פרי בתחתית 3%

 

דנונה  יוגורט עם פרי בתחתית – היוגורט הבריא של דנונה, על שכבת פרי מפנקת בטעמים לא שגרתיים: רימון דובדבן, אוכמניות אדומות ושחורות.

בנוסף, דנונה שטראוס בונים לראשונה את  שלט הבריאות האמיתי הראשון מסוגו, באמצעות מהלך אינטגרטיבי של חברי הפייסבוק ותמונותיהם האמיתיות

 

מיכל איתן מנהלת שיווק  שטראוס מחלבות אמרה היום כי, דנונה שטראוס, משנה את חווית היוגורט ומשיקה לראשונה יוגורט עם פרי בתחתית, גם בסגמנט של 0% שומן, ללא סוכר.

 

ממחקרים  שערכה המחלבה, באמצעות מכון, shiluv millwoard brown  עולה כי חווית הפינוק בקרב צרכני 0% דלה ואינה מספקת. הצרכנים מחפשים חווית טעם, מגוון וענין גם בסגמנט ה 0%, דבר שלא היה קיים עד היום בקטגורית היוגורט.

 

ההפרדה של היוגורט מהפרי, מאפשרת חווית אכילה אחרת המביאה איתה את תחושת הטריות-  לערבב "במקום "ולאכול  ואת חווית הבחירה לאכול את היוגורט  בהתאמה מלאה כמו שאוהבים ( הרבה פרי/מעט פרי וכו ). 

 

על סדרת דנונה החדשה:

דנונה שטראוס, משנה את חווית היוגורט ומשיקה יוגורט עם פרי בתחתית, גם בסגמנט של 0% שומן, ללא סוכר. ההפרדה של היוגורט מהפרי, מאפשרת חווית אכילה אחרת המביאה איתה את תחושת הטריות-  לערבב "במקום "ולאכול  ואת חווית הבחירה לאכול את היוגורט בהתאמה מלאה כמו שאוהבים.

הטעמים הראשונים שיושקו בסדרה החדשה בסגמנט 3% הינם:  תות, בננה אננס, אפרסק פסיפלורה. בנוסף, תשיק דנונה טעמים ייחודיים שליוגורט עם פרי בתחתית "סופרפרוטס": רימון דובדבן, דומדמניות שחורות ואדומות .

בסדרת ה0% החדשה של דנונה יוגורט על פרי, דנונה משיקה טעמים של תות ואוכמניות, פיתוח חדשני לצרכני ה0% ללא סוכר.

מחיר מומלץ לצרכן: 4.5 ₪

על שלט הבריאות הגדול של ישראל:

לראשונה דנונה שטראוס בונה את שלט הבריאות האמיתי הראשון מסוגו, באמצעות מהלך אינטרגטיבי המחבר בין הדיגיטל לפיזיקל של חברי הפייסבוק ותמונותיהם האמיתיות.

הקיר שייצר המותג דנונה מחבר את מהפכת אפליקציות התמונות הדיגיטליות בעולם (כדוגמת PINTEREST) לתערוכת תמונות בריאות אמיתית שתודבק על שלט ענק היחיד מסוגו בארץ.

דנונה קוראים לצרכנים, שיביעו בתמונות  מהי בריאות עבורם וכך מתחברים לראיית העולם הבריאה של כל אחד ואחת מאיתנו.

במהלך שיווקי יוצא דופן תעלה דנונה עם שלט חוצות ענק (קיר הקריה בת"א) תחת השם "שלט הבריאות של דנונה " עליו יודבקו בזמן אמת אלפי תמונות גולשים שישקפו כל מה שהציבור רואה כבריאות.

תמונת חיוך של ילד, ריצה בפארק, טיול בים…  כל גולש כראות עיניו

התמונות הנבחרות יתלו על הקיר האמיתי מדי יום כך שבתום תקופה של כשבועיים ירכיבו את אותיות הסלוגן דנונה. קודם כל בריאות.

איך מתפרסמים על הקיר? דנונה יצרה אפליקציית פייסבוק שבה ניתן להעלות תמונה, לכתוב משפט ולהתפרסם על הקיר הוירטואלי (וגם האמיתי).

באפליקציה המשתתפים יכולים לזכות בפרסים שונים לפי החלטת שופטים והצבעת הגולשים, לצפות שלט הבריאות בשידור ישיר מהפייסבוק וגם לחפש את תמונת הבריאות האולטימטיבית ע"ג השלט.

מטרת העל של מהלך "קיר הבריאות" של דנונה היא להעלות את המודעות לכך שיוגורט זה בריא ויוגורט דנונה זה קודם כל בריאות.

קרדיטים:

מנהל אינטראקציה ראשי: ינון לנדנברג סמנכ"ל קריאיטיב: אביב שטיין סמנכ"ל טכנולוגיה: יעקב זוארץ מנהל מדיה חברתית: עידן קליגרמן קופירייטר:  עילי רותם ובן נובק מנהלת תוכן/קופי: לי-אור כרמי מנהלת סטודיו: יפעת מיכה ארט: סיוון שרלג עיצוב: מורן שדזונסקי  תכנות: אודליה טלגאוקר מנהל פרוייקט: ארז נתיב סופרוויזרית:  אסתי סמילג תקציבאי:  איגור גולדפלד

 

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס