חזרה

דנונה 99 קלוריות

מתוך חדשות ומדיה ,מוצרי חלב, ישראל ,שטראוס ישראל
03/02/15

שטראוס משיקה תחת המותג דנונה סדרת יוגורט, מופחת סוכר, ללא ממתיקים מלאכותיים, עם 0.7% שומן, בטעמים נפלאים וב- 99 קלוריות בלבד!

ההשקה החדשה תחת המסר: "איזה כיף שיש דברים שלא צריך להתלבט עליהם" 

לדברי אריאלה שיפנבאור-וייס, מנהלת שיווק שטראוס מחלבות: "ממחקרים שערכה החברה, זיהינו כי אנחנו הישראלים, ובעיקר אלה "המנהלים משקל", מתעניינים יותר בקלוריות ופחות באחוזי שומן. אנחנו רוצים "ליהנות מכל העולמות", כלומר, לצרוך מוצרים שיהיו כמובן טעימים אבל גם מופחתי קלוריות, מופחתי סוכר וללא ממתיקים מלאכותיים. לכן, פיתחנו את סדרת "דנונה 99 קלוריות" מופחת סוכר, ללא ממתיקים מלאכותיים ובלי התפשרות על הטעם".

פיתוח סדרת דנונה 99 קלוריות, ערך למעלה משנתיים ובמסגרתה יושקו 3 טעמים: מנגו-אפרסק, פירות יער, אננס- קוקוס. 

שטראוס בחרה לאחד את סדרת "דנונה 99 קלוריות" החדשה עם סדרת "דנונה 0%" הוותיקה תחת נראות סגולה אחת – המאגדת תחתיה את כל הפתרונות לניהול משקל של דנונה. אריאלה שיפנבאור- וייס: "כך צרכן המעוניין לנהל משקל, יוכל לאתר בקלות את הקטגוריה הרלוונטית לו במדף ויוכל ליהנות ממגוון רחב של מוצרים וטעמים".

השקת הסדרה תלווה בקמפיין תקשורתי תחת התובנה: "איזה כיף שיש דברים שלא צריך להתלבט עליהם". יש שלב בחיים שכולנו מתחילים להתלבט לפני שאנו אוכלים משהו טעים. מעכשיו לא צריך להתלבט כי אפשר לאכול יוגורט שהוא גם טעים וגם ב- 99 קלוריות בלבד.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשרון בן-פורת ממשרדו של רן רהב בנייד: 052-6678335,  או אל רן רהב 24 שעות ביממה.

דברו איתנו
אסנת גולן
אסנת גולן
סמנכ''ל תקשורת, דיגיטל וקיימות,
דוברת קבוצת שטראוס
03-6752281 שלח מייל לאסנת גולן
גיל מסינג
גיל מסינג
מנהל תקשורת חוץ וקשרי ממשל
03-6756713 שלח מייל לגיל מסינג
 ענת לב-קונפורטס
ענת לב-קונפורטס
מנהלת יחסי ציבור ישראל
03-6752584 שלח מייל ל ענת לב-קונפורטס